20 PLN od forBET za rejestrację konta!

Zamierzasz właśnie rozpocząć swoją przygodę z zakładami bukmacherskimi, ale nie chciałbyś ryzykować własnych środków? Bukmacher forBET przygotował coś, co może Cię zainteresować.

20 PLN od forBET za rejestrację konta!
20 PLN od forBET za rejestrację konta!

Tylko w dniach 18-20 stycznia 2019 roku, a więc od piątku do najbliższej niedzieli (dokładnie do godziny 23:59), legalny bukmacher forBET oferują swoim nowym graczom freebet o wartości 20 PLN.

Ze wspomnianego freebeta mogą skorzystać wyłącznie osoby, które w tym czasie zarejestrowały swoje konto internetowe w opisywanej marce, więc nie jest to promocja dla stałych użytkowników.

Zakład bez depozytu przysługuje już za samo otworzenie konta, które sprowadza się do wypełnienia formularza z danymi osobowymi i dołączenia do niego skanów dowodu tożsamości.

Gratisowe środki na kontach graczy pojawią się automatycznie bez konieczności zapisywania się do akcji promocyjnej czy późniejszego zgłaszania się po należną premię.

>>> AKTUALNY KOD BONUSOWY forBET: BETONLINE <<<

Zanim możliwa będzie ich wypłata, należy postawić w zakładach sportowych online kupon o kursie minimalnym 2,00. Każdy uczestnik akcji ma na to 7 dni. Po tym czasie freebet straci ważność.

Legalny bukmacher forBET swoją okazjonalną ofertę przygotował z okazji Pucharu Świata w Zakopanem, ale darmowy zakład może być wykorzystany na dowolne rozgrywki, w tym na siatkarskie zmagania.

Skorzystanie z bonusu 20 PLN bez depozytu nie wyklucza otrzymania premii w ramach standardowego pakietu powitalnego dla nowych klientów, która składa się z bonusów aż od trzech pierwszych wpłat.

Podczas rejestracji możesz też skorzystać z ekskluzywnego kodu promocyjnego, dzięki któremu będziesz mógł zyskać więcej niż osoby, które skuszą się wyłącznie na standardową ofertę powitalną.


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Jan Nowicki
Jan Nowicki
Kim jest tajemniczy Ekspert siatkówki? Dla wielu zostanie to tajemnicą ale dociekliwi i wtajemniczeni wiedzą, że najlepszy typer siatkówki pochodzi z forum bukmacherskiego BetOnline, gdzie narodziły się i wychowały sławy typerskich salonów.