50 PLN za zaproszenie przyjaciela w eTOTO!

Nawet 500 PLN w bonusach za polecenie legalnego bukmachera eTOTO swoim znajomym można zgarnąć w ramach promocji „Zaproś przyjaciela” organizowanej przez wskazaną markę.

50 PLN za zaproszenie przyjaciela w eTOTO!
50 PLN za zaproszenie przyjaciela w eTOTO!

Bonus za przyjaciela w eTOTO

Na czym dokładnie polega tytułowa akcja promocyjna? Jeśli jesteś zadowolonym klientem opisywanego bukmachera i zechciałbyś polecić go swoim znajomym, to będziesz mógł odebrać bonus 50 PLN za każdą z maksimum dziesięciu osób, co daje nawet 500 PLN premii.

Jak to dokładnie zrobić? Najprościej będzie to wyjaśnić kro po kroku, żeby o niczym istotnym w akcji „Zaproś przyjaciela” nie zapomnieć. Wygląda to tak:

  1. Zaloguj się na swoje konto online w eTOTO;
  2. Prześlij zaproszenie za pośrednictwem zakładki „Zaproś przyjaciela”;
  3. Zaproszony rejestruje swoje internetowe konto bukmacherskie;
  4. Zaproszony musi dokonać obrotu 50 PLN w zakładach sportowych po kursie minimalnym 2,20.

WAŻNE! Aby odebrać należny bonus za polecenie uczestnik akcji musi mieć na swoim koncie obrót na minimum 50 PLN dokonany na kuponach o łącznym kursie 2,20 lub wyższym.

Darmowy zakład w Etoto

Pakiet powitalny

Nie masz jeszcze swojego konta w serwisie internetowy legalnego bukmachera eTOTO? Możesz założyć je w każdej chwili na oficjalnym portalu operatora.

Podczas wypełniania formularza rejestracji możesz skorzystać opcjonalnie z ekskluzywnego kodu promocyjnego o treści „BETONLINE”.

Dzięki temu hasłu możesz zgarnąć darmowy zakład o równowartości 20 PLN bez konieczności wpłaty własnych środków. To jednak nie wszystko, na co możesz liczyć.

Na nowo zarejestrowanych użytkowników czekają też dwa bonusy za pierwsze wpłaty i jeszcze jeden freebet. W sumie nawet 1 040 PLN dodatkowych środków na grę.

Siatkarska promocja

Klienci marki eTOTO mogą również liczyć na okazjonalne promocje. Jedną z nich jest cashback 50% w każdym tygodniu rozgrywek Siatkarskiej Ligi Narodów (kobiet i mężczyzn).

Na czym polega ta akcja? Organizator zwraca połowę stawki w formie bonusu do 100 PLN za pierwszy przegrany kupon na zmagania SLN 2019 w danym tygodniu.


Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Jan Nowicki
Jan Nowicki
Kim jest tajemniczy Ekspert siatkówki? Dla wielu zostanie to tajemnicą ale dociekliwi i wtajemniczeni wiedzą, że najlepszy typer siatkówki pochodzi z forum bukmacherskiego BetOnline, gdzie narodziły się i wychowały sławy typerskich salonów.