AKO bonusy w Fortunie – wygrane większe nawet o 50%!

Legalny bukmacher Fortuna przygotował dla swoich graczy specjalną promocję, w ramach której można zgarnąć bonus nawet +50% do wygranej. Na czym dokładnie to polega?

Bonusy AKO w Fortunie – wygrane większe nawet o 50%!

Fortuna – AKO bonusy dla każdego

Tytułowa oferta skierowana jest do wszystkich graczy legalnego bukmachera Fortuna, a więc również do tych, którzy zarejestrowali internetowe konto bukmacherskie w serwisie online wskazanej marki i korzystają z oficjalnego portalu lub aplikacji mobilnej.

Chciałbyś założyć konto online u bukmachera, ale nie wiesz jak to zrobić? Wystarczy odwiedzić stronę internetową bukmachera i wypełnić formularz online, co zajmuje kilka minut. Mogą to zrobić jedynie osoby pełnoletnie, bo zakłady wzajemne w Polsce dozwolone są od lat 18!!!

Podczas rejestracji każdy użytkownik zakładający nowe konto może skorzystać opcjonalnie z kodu promocyjnego, który umożliwia sięgnięcie po darmowy zakład bez depozytu. Wystarczy w odpowiednią rubrykę wpisać hasło „BETONLINE”.

WAŻNE! Kod promocyjny można wykorzystać tylko podczas rejestracji w serwisie online. Nie można go aktywować już po przejściu tego procesu.

Darmowy zakład w Fortunie!
Darmowy zakład w Fortunie!

Bonus nawet +50% do wygranych w Fortunie

Posiadając już internetowe konto bukmacherskie można korzystać ze wszystkich promocji dostępnych w serwisie online. W tym z tzw. bonusów AKO, dzięki którym można zwiększyć ewentualną wygraną.

Opisywana oferta promocyjna dotyczy przedmeczowych zakładów, na których znalazło się co najmniej 5 typów, wszystkie z kursem minimalnym @1,15. Wielkość bonusu bukmacherskiego uzależniona jest od liczby typów na kuponie. W szczegółach wygląda to tak:

WAŻNE! Premia bukmacherska nie zostanie dopisana automatycznie. Po stworzeniu kuponu trzeba pamiętać o tym, żeby dodać do niego, w zależności od liczby typów, bonus kursowy.

Promocja dotyczy wyłącznie zdarzeń z oferty przedmeczowej, ale nie ma ograniczeń, jeśli chodzi o dyscypliny. Na kuponie mogą znaleźć się typy z różnych dziedzin, na przykład na środowe spotkania Ligi Siatkówki Kobiet.

Betfan kod promocyjny na bonus
Polski bukmacher Betfan – Nowy kod promocyjny na bonus

Pakiet powitalny Fortuny

Poza promo dla stałych graczy na nowo zarejestrowanych klientów Fortuna Zakłady Bukmacherskie czeka również tradycyjna oferta powitalna, która składa się z kilku różnych bonusów.

Bonusy na start od czasu do czasu się zmieniają, ale w chwili obecnej mówimy o zakładzie bez ryzyka do 100 PLN (stawka minus podatek) i premii 100% od pierwszej wpłaty do równowartości 1 000 PLN.

Do tego dochodzi freebet 20 PLN dla osób, które wpiszą kod promocyjny, o którym możesz przeczytać w pierwszej części tekstu.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Jan Nowicki
Jan Nowicki
Kim jest tajemniczy Ekspert siatkówki? Dla wielu zostanie to tajemnicą ale dociekliwi i wtajemniczeni wiedzą, że najlepszy typer siatkówki pochodzi z forum bukmacherskiego BetOnline, gdzie narodziły się i wychowały sławy typerskich salonów.