Aktualna oferta freebetów od Polskich bukmacherów

Część polskich bukmacherów oferuje swoim graczom darmowe bonusy na start i to bez dokonania żadnej wpłaty lub zakład bez ryzyka. Wystarczy dokonać rejestracji konta, aby cieszyć się z darmowych pakietów powitalnych na start.

Bonusy bez wpłaty od legalnych bukmacherów online

Bonusy bez wpłaty od legalnych bukmacherów online

Bonus 29 PLN od bukmachera STS

Bukmacher STS przy użyciu specjalnego kodu promocyjnego BETONLINE oferuje bonus w wysokości 29 PLN. Wystarczy dokonać rejestracji nowego konta, aby cieszyć się z darmowych środków na grę.

Nie trzeba dokonywać żadnej wpłaty, aby cieszyć się z darmowych środków na grę.

Bonus 20 PLN od bukmachera Etoto

Legalny polski bukmacher Etoto oferuje na start gracz niezywkle ciekawy bonus. Po dokonaniu rejestracji i wpisaniu kodu promocyjnego BETONLINE na konto gracza trafi bonus w wysokości 20 PLN.

Co ważne środki trafią na konto gracza bez dokonania żadnej wpłaty.

Freebet od bukmachera STS, Kod: BETONLINE
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Zakład bez ryzyka od bukmachera BetClic do 500 PLN

Darmowy bonus zakład bez ryzyka oferuje swoim graczom bukmacher BetClic. Chcąc skorzystać z Cashbacku należy wpisać darmowy kod promocyjny KOD500 w procesie rejestracyjnym.

To sprawi, że pierwszy kupon po dokonaniu rejestracji będzie objęty Cashbackiem. Jeżeli faworyci Cię zawiodą to bukmacher dokona zwrotu stawki. Maksymalnie można otrzymać nawet 500 PLN.

Bukmacher Fortuna darmowy bous do 20 PLN:

Bukmacher Fortuna na start oferuje swoim graczom darmowy bonus w wysokości 20 PLN do wykorzystania na zakłady bukmacherskie.

Chcąc skorzystać z darmowych środków na zakłady bukmacherskie należy wpisać kod promocyjny BETONLINE.

Betfan kod promocyjny

Bukmacher Betfan – zakład bez ryzyka do 50 PLN

Bukmacher Betfan oferuje swoim graczom pierwszy zakład po rejestracji bez ryzyka. Wystarczy zagrać kupon i jeżeli okaże się przegrany to bukmacher dokona zwrotu stawki.

Istotne jest to, żeby wpisać kod promocyjny BETONLINE w procesie rejestracyjnym, ponieważ to sprawi, że bukmacher dokona aktywacji bonusu.

Maksymalnie można otrzymać nawet 50 PLN.

Bonus 20 PLN od bukmachera LvBet

Bukmacher LvBet przyznaje freebet w wysokości 20 PLN za dokonanie rejestracji konta.

Warunek konieczny, aby cieszyć się z tych darmowych środków to założenie nowego konta i wpisanie kodu promocyjnego BETONLINE.

To wszystko sprawi, że na koncie gracza pojawią się darmowe środki do wykorzystania na zakłady bukmacherskie bez dokonania żadnej wpłaty.


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.
Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.
Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.
STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.
BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.
BetFan zezwolenie M.F. PS4.6831.3.2018. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

/ 5. Ocen:

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Bonus bez depozytu 20 PLN – www.lvbet.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) + 3 x 777 PLN – www.betfan.pl

Meczyki
Darmowe meczyki na żywo z siatkówki. Wszystkie transmisje online możesz obejrzeć bezpłatnie, legalnie na stronach bukmacherów Fortuna i Forbet. Stream na żywo z meczów siatkarskich za darmo, wystarczy konto u bukmachera i już można oglądać meczyki.

Siatkarskie Typy

Piątek z TAURON Ligą pod znakiem starcia lidera z wiceliderem! (Zapowiedź i typy na 15 stycznia)

W piątek 15 stycznia odpoczniemy od męskiej siatkówki. Na dziś zaplanowano natomiast dwa mecze TAURON Ligi, nad którymi postanowiłem się pochylić. Oba zapowiadają się...

Czwartek z PlusLigą: Akademicy podejmą beniaminka! (Zapowiedź i typy na 14 stycznia)

W czwartek 14 stycznia kibice siatkówki w polskim wydaniu ligowym wielkiego wyboru mieć nie będą. Dziś czeka nas tylko jedno spotkanie. Mowa o konfrontacji...

Środa z PlusLigą pod znakiem ligowego klasyku: PGE Skra – Asseco Resovia! (Zapowiedź i typy na 13 stycznia)

W środę 13 stycznia warto moim zdaniem rzucić okiem na trzy spotkania, które odbędą się na siatkarskich parkietach. Mowa oczywiście o dwóch meczach naszej...