Bartosz Kurek odchodzi z ONICO Warszawa!

Zaledwie po pół roku dobiega końca przygoda Bartosza Kurka z zespołem ONICO Warszawa – poinformował w piątek, w oficjalnym komunikacie prasowym stołeczny klub.

Bartosz Kurek odchodzi z ONICO Warszawa! (Fot.FIVB)

Przypominamy, że Bartosz Kurek trafił do ONICO Warszawa w grudniu 2018 roku, po rozwiązaniu umowy z KPS Stocznią Szczecin, która okazała się kolosem na glinianych nogach i musiała wycofać się z rozgrywek w trakcie sezonu z powodu problemów finansowo-organizacyjnych. Wówczas podpisał półroczny kontrakt, który jak już wiemy nie zostanie przedłużony, co jest wielką stratą nie tylko dla warszawian, ale też całej PlusLigi.

„Dziękujemy Bartkowi za wszystko, co zrobił dla klubu, kibiców i całej Warszawy. Każdy jego pobyt na parkiecie w barwach ONICO dostarczał widzom niesamowitych emocji, co dodatkowo motywowało nas do sięgania po najwyższe cele. Negocjacje dotyczące przedłużenia umowy z zawodnikiem trwały od dawna. Jeszcze niedawno wszyscy – zarówno klub, jak i Bartek – byli przekonani, że parafowanie nowego kontraktu jest kwestią czasu. Byliśmy o krok od podpisania umowy, ale z niezależnych przyczyn nie udało nam się jej sfinalizować. Trzymamy kciuki za dalszy rozwój kariery sportowej Bartka i mamy nadzieję, że nasze drogi jeszcze się skrzyżują” – wyjaśnił Piotr Gacek, prezes warszawskiego klubu.

Jak ważnym zawodnikiem wicemistrzów kraju był popularny „Kuraś” najlepiej pokazują liczby. Podstawowy atakujący polskiej drużyny narodowej oraz złoty medalista i MVP ostatnich Mistrzostw Świata wystąpił łącznie w 15 meczach, w których w sumie zdobył 266 punktów, zgarniając przy okazji cztery statuetki dla najlepszego zawodnika meczów PlusLigi.

BukmacherOferta bonusówKod promocyjny
STS.pl100 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE
Superbet.pl3754 PLN w bonusachKod: BETONLINE
eFortuna.pl830 PLN w bonusachKod: BETONLINE
Betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Gdzie, jeśli nie w ONICO Warszawa zagra Bartosz Kurek? Wbrew wcześniejszym spekulacjom nie będzie to raczej Cucine Lube Civitanova, która podpisała umowę z Irańczykiem Amirem Ghafourem. Wciąż aktualny pozostaje jednak kierunek włoski, choć nie można wykluczyć też tureckiego czy nawet rosyjskiego.

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 140 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.Betclic.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Ekspert siatkówki
Ekspert siatkówki
Kim jest tajemniczy Ekspert siatkówki? Dla wielu zostanie to tajemnicą ale dociekliwi i wtajemniczeni wiedzą, że najlepszy typer siatkówki pochodzi z forum bukmacherskiego BetOnline, gdzie narodziły się i wychowały sławy typerskich salonów.

Siatkarskie Typy

betfan cashback