Betclic oferta zakładów bukmacherskich online

Betclic to firma bukmacherska, której początki sięgają 2005 roku. Firma rozpoczęła swoją działalność we Francji. Jej pierwszym założycielem był obywatel Francji, Nicolas Beraud, który wraz ze swoim współpracownikiem założył małą firmę. Początkowo jego wkład własny wynosił 3 miliony euro. Bardzo szybko pieniądze zainwestowane w firmę się mu zwróciły – 3 lata po uruchomieniu firmy, sprzedał 75% swoich udziałów w Betclic inwestorowi. Dzięki temu wzbogacił się o 50 milionów euro. Jego udziały zakupiła firma Mangas Gaming. Dzięki inwestorowi, Betclic jest dzisiaj jednym z najpopularniejszych bukmacherów w Europie. Swoje siedziby prowadzi on na Malcie oraz Gibraltarze. 

bukmacher betclic polska stron
Legalny bukmacher Betclic – Polska ofert zakładów bukmacherskich online

Betclic legalnym bukmacherem w Polsce

Betclic przez długi okres czasu cieszył się również olbrzymią popularnością także w Polsce – nic dziwnego, ponieważ jego oferta potrafiła przykuwać uwagę zarówno doświadczonych jak i początkujących graczy. Sytuacja zmieniła się diametralnie w 2017 roku. Wówczas polski Sejm znowelizował przepisy ustawy antyhazardowej. Znowelizowana ustawa nałożyła na zakłady bukmacherskie szereg rygorystycznych obowiązków.

Betclic nie chciał się na to zgodzić, dlatego też zdecydował się opuścić polski rynek. Polscy gracze cały czas wywierali nacisk na firmę, aby powróciła ona do Polski. Apele pomogły – firma zdecydowała się powrócić, a owocem jej działań była licencja od Ministerstwa Finansów, którą Betclic uzyskał 26 września 2018 roku. W poniższym artykule opisujemy najważniejsze elementy oferty tego bukmachera. Czy jego popularność jest uzasadniona? Zapraszamy do lektury!

Freebet od bukmachera STS, Kod: BETONLINE
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Oferta Betclic dla nowo zarejestrowanych graczy 

Betclic stosuje podobną politykę jak pozostali bukmacherzy, którzy oferują swoim użytkownikom dostęp do obstawiania zakładów online. Z tego względu przygotował on specjalną ofertę dla nowych użytkowników. Bonusy na start w Betclic nie są jednak zbyt atrakcyjne – tak przynajmniej sądzi znakomita większość doświadczonych graczy, którzy rynek zakładów bukmacherskich znają od podszewki. Co zatem można zyskać, rejestrując się u bukmachera Betclic? Sprawdźmy. 

Cashback 200 złotych, czyli rejestracja się opłaca?

Najważniejszy bonus powitalny to Cashback 200 złotych Jest to klasyczny bonus typu cashback, który otrzymuje się przy pierwszym depozycie. Zasady jego udzielania są niezwykle proste. Polega to na tym, że gdy obstawimy swój pierwszy zakład na kwotę minimum 200 złotych, a nasz kupon będzie niezgodny z prawdą, i tak otrzymamy zwrot gotówki na swoje konto. Nie jest to jednak bonus, który można byłoby zaliczyć do grona najbardziej atrakcyjnych na polskim rynku zakładów bukmacherskich.

Wielu bukmacherów z Polski oferuje bonusy dla nowych graczy znacznie korzystniejsze. Legalny bukmacher Betclic powinien z pewnością popracować nad dopracowaniem oferty bonusowej dla nowo zarejestrowanych graczy.

Ponadto, Betclic powinien także pozwolić użytkownikom na korzystanie ze specjalnych kodów promocyjnych, które podaje się przy rejestracji. Dzięki nim można uzyskać naprawdę przyzwoite profity. 

Promocje w Betclic dla stałych graczy 

Promocje, które ma Betclic dla stałych graczy, są znacznie lepsze i ciekawsze od tych dedykowanych nowym użytkownikom. Sprawdźmy zatem, na co mogą liczyć stali bywalce Betclic. 

Lepsze Kursy 

Lepsze Kursy to wyjątkowa oferta, która zalicza się do grona najlepszych w Betclic. Każdego dnia na stronie głównej bukmachera pojawia się lista podwyższonych kursów. Warto śledzić tę listę na bieżąco, aby móc wzbogacić się dzięki odpowiednim obstawieniom w wyjątkowo szybki sposób. 

Zaproś znajomego 

Kolejna bardzo atrakcyjna promocja w Betclic. Jej zasady są bardzo proste. Wystarczy, że zaprosimy do gry swoich znajomych, a możemy od Betclic otrzymać nawet 100 złotych. Jest to jedna z najatrakcyjniejszych promocji tego typu na całym polskim rynku zakładów bukmacherskich online.

Jedynym mankamentem promocji Zaproś Znajomego jest fakt, że nie wiąże się ona z żadnymi profitami dla osób, które się za naszą namową tam zarejestrują. Betclic powinien to zmienić.

0 / 5. Ocen: 0

Jarosław Kowalski
Jarosław Kowalski
Redaktor naczelny serwisu Volley24.pl. Urodzony z piłką siatkową, od zawsze związany z dziennikiem siatkarskim, od niedawna w Volley24.pl.