Białorusinki sprawdzą formę polskich siatkarek (Typ i analiza)

W niedzielę o godzinie 17:00 reprezentacja polskich siatkarek rozegra swoje drugie spotkanie podczas turnieju towarzyskiego w Ostrowcu Świętokrzyskim, który ma za zadanie przygotować Biało-Czerwone do olimpijskich eliminacji.

Białorusinki sprawdzą formę polskich siatkarek (Fot.: FIVB/volleyball.world)

Polska vs Białoruś

To drugi sprawdzian Polek przez interkontynentalnym turniejem kwalifikacyjnym do Igrzysk Olimpijskich Tokio 2020, który odbędzie się już na początku sierpnia we Wrocławiu, gdzie naszymi rywalkami będą Serbki, Portorykanki i Tajki.

Pierwszy sparing odbył się w piątek, kiedy to Biało-Czerwone pokonały Czeszki w stosunku 3:0. W poszczególnych setach wyglądało to tak: 26:24, 25:21 i 25:11.

Cashback na start

Bohaterką meczu z reprezentacją południowego sąsiada została atakująca Katarzyna Zaroślińska, która wróciła do gry w drużynie narodowej po dłuższej przerwie.

Dziś również to podopieczne Jacka Nawrockiego będą zdecydowanym faworytem i powinny w miarę gładko wygrać. Oferta na ten mecz jest biedna, więc udało się znaleźć tylko jeden typ z value.

MeczTypKursBuk
Polska – Białoruś3:02.14Fortuna

Prognozy: 6/10.
Transmisja na żywo w Internecie: Polska vs Białoruś


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017.

/ 5. Ocen:

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Bonus bez depozytu 20 PLN – www.lvbet.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) + 3 x 777 PLN – www.betfan.pl

Ekspert siatkówki
Kim jest tajemniczy Ekspert siatkówki? Dla wielu zostanie to tajemnicą ale dociekliwi i wtajemniczeni wiedzą, że najlepszy typer siatkówki pochodzi z forum bukmacherskiego BetOnline, gdzie narodziły się i wychowały sławy typerskich salonów.

Siatkarskie Typy

Piątek 22 stycznia z PlusLigą: PGE Skra – GKS Katowice! (Zapowiedź i typy)

Środa 20 stycznia była w PlusLidze dniem dwóch dużych niespodzianek, swoje mecze przegrały Jastrzębski Węgiel i Trefl Gdańsk, pomimo tego, że w pierwszych setach...

Środa 20 stycznia w PlusLidze! (Zapowiedź i typy)

We wtorek i środę (19-20 stycznia) na parkietach PlusLigi rozegrane zostaną cztery zaległe mecze z 9., 10. i 11. kolejki. Pomysłu na te wtorkowe...

Poniedziałek 18 stycznia w TAURON Lidze! (Zapowiedź i typy)

Poniedziałek 18 stycznia na siatkarskich parkietach w Polsce upłynie nam pod znakiem rywalizacji w rozgrywkach TAURON Ligi 2020/2021, gdzie dojdzie do dwóch interesujących pojedynków,...