Black Friday z Ligą Siatkówki Kobiet! (Typy i analizy)

Na piątek 29 listopada przypada Black Friday, ale jest to także dzień inauguracji 7. kolejki rozgrywek Ligi Siatkówki Kobiet. Oba piątkowe starcia wzięliśmy pod naszą lupę i mamy nadzieję, że wybrane typy przyniosą nie mniej radości niż zakupowy szał.

Black Friday z Ligą Siatkówki Kobiet! (Fot.: FIVB)

BKS Stal Bielsko-Biała vs Developres Rzeszów (17:30)

Siatkarski piątek rozpoczniemy na parkiecie w Bielsku-Białej, gdzie miejscowa BKS Stal podejmie niepokonany do poniedziałku zespół z Rzeszowa. Podopieczne Stephane Antigi są wiceliderem tabeli LSK i zdecydowanym faworytem konfrontacji z bielszczankami.

Póki co sposób na rzeszowianki był w stanie znaleźć tylko Chemik Police, który wygrał w poniedziałek na Podpromiu w trzech setach. Sam wynik jest nieco mylący, bo dwa sety kończyły się najmniejszą możliwą różnicą, a i w tym trzecim nie było pogromu.

Bardziej wymierne w kontekście meczu z BKS-em są wyniki Developresu SkyRes w pozostałych meczach, a mamy tam aż osiem kolejnych zwycięstw, z czego aż sześć do zera! Poza Chemikiem tylko jeszcze Legionovia była w stanie cokolwiek urwać, dwie partie u siebie i jedną na wyjeździe.

Betfan kod promocyjny na bonus
Polski bukmacher Betfan – Nowy kod promocyjny na bonus

Zespół z Bielska-Białej można porównać do legionowianek, bo ich bezpośrednie starcie zakończyło się pięciosetówką. Obecnie BKS jest na piątym miejscu, ale tak naprawdę wartościowe wyniki osiągał tylko przeciwko zespołowi z Bydgoszczy, który dwukrotnie ograł za komplet punktów. Poza tym lał słabeuszy. Z topem jeszcze nie rywalizował.

Potencjał jest dużo słabszy niż w drużynie z Rzeszowa i nie wierzymy, że bielszczanki będą w stanie przeciwstawić się rywalkom. Seta może jakiegoś urwą, ale na miejscu ich kibiców na nic więcej byśmy nie liczyli.

Enea PTPS Piła vs DPD Legionovia Legionowo (20:30)

Ciekawy pojedynek sąsiadów w tabeli, ósmej z siódmą ekipą, którego rozstrzygnięcie nie musi być wcale tak oczywiste, jak pokazują kursy bukmacherów.

Zgadzamy się, że to zespół gości jest faworytem tej konfrontacji, bo najzwyczajniej w świecie ma więcej jakości. Solidne krajowe zawodniczki, często z widokami na dużą karierę, które zostały wzmocnione siatkarkami zagranicznymi, które są wzmocnieniem, a nie jedynie uzupełnieniem. Stosunkowo niska pozycja w tabeli wynika głównie z trudnego terminarza. Na koniec rundy zasadniczej mogą być nawet piąte.

Z drugiej strony siatki zespół wyłącznie w krajowym składzie, skazywany przed startem sezonu na pożarcie, ale pilanki pokazują w każdej kolejce wielki charakter i potrafią napsuć krwi nawet wyraźnie lepszy, jak na przykład Chemikowi, któremu urwały u siebie seta.

betclic polska kod promocyjny
Kod promocyjny na cashback w BetClic Polska

Na swoim koncie mają też skalp z BKS-u (3:0), Radomki (3:0) czy ŁKS-u (3:1), a seta urwały też kaliszankom i Budowlanym. Wydaje się, że powinny być w stanie wyszarpać przynajmniej tę jedną partię również dzisiejszym przeciwniczkom, choć pewnie koniec końców z parkietu zejdą pokonane.

MeczTypKursBuk
BKS – Rzeszów2 (-9,5)1,51Fortuna
Piła – Legionovia3,5+1,55BetClic

Prognozy: 7/10 i 8/10.
Liga Siatkówki Kobiet w Internecie!


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565.

0 / 5. Ocen: 0

Jan Nowicki
Jan Nowicki
Kim jest tajemniczy Ekspert siatkówki? Dla wielu zostanie to tajemnicą ale dociekliwi i wtajemniczeni wiedzą, że najlepszy typer siatkówki pochodzi z forum bukmacherskiego BetOnline, gdzie narodziły się i wychowały sławy typerskich salonów.