Bonus 200% na start w eTOTO!

Od początku sierpnia legalny bukmacher eTOTO oferuje nowy pakiet powitalny dla swoich graczy. Zainteresowany szczegółami?

Bonus 200% na start w eTOTO!

Bonus dla nowych graczy Etoto

Tytułowa promocja obowiązuje od 1 sierpnia bieżącego roku i jest skierowana wyłącznie do pełnoletnich osób, które zdecydują się na założenie swojego internetowego konta bukmacherskiego w serwisie online marki eTOTO.

Nowo zarejestrowani klienci mogą skorzystać z oferty powitalnej, w ramach której można zgarnąć bonus 200% od pierwszej wpłaty do kwoty maksymalnej 200 PLN.

Przykładowo: Wpłacając 100 PLN gracz otrzyma dodatkowe 200 PLN na grę w zakładach bukmacherskich. Wpłacając 50 PLN otrzyma premię bukmacherską w wysokości 100 PLN.

Minimalna kwota depozytu uprawniająca do skorzystania z promocji powitalnej „200% do 200 PLN” wynosi zaledwie 1 PLN.

Przyznany bonus na start podlega obrotowi zanim jego wypłata będzie możliwa. Szczegóły znajdują się w regulaminie akcji na stronie bukmachera eTOTO.


Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

/ 5. Ocen:

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Bonus bez depozytu 20 PLN – www.lvbet.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) + 3 x 777 PLN – www.betfan.pl

Ekspert siatkówki
Kim jest tajemniczy Ekspert siatkówki? Dla wielu zostanie to tajemnicą ale dociekliwi i wtajemniczeni wiedzą, że najlepszy typer siatkówki pochodzi z forum bukmacherskiego BetOnline, gdzie narodziły się i wychowały sławy typerskich salonów.

Siatkarskie Typy

SuperFinały siatkarskiej Ligi Mistrzów w Weronie!

W ostatnich dniach lutego Europejska Konfederacja Siatkówki (CEV) podjęła decyzję w sprawie organizatora tegorocznych SuperFinałów rozgrywek siatkarskiej Ligi Mistrzów kobiet i mężczyzn, które zostaną...

Ostatni weekend lutego w PlusLidze i TAURON Lidze! (Zapowiedź i typy na 26-28 lutego)

Ostatni weekend lutego 2021 roku upłynie nam pod znakiem rywalizacji na finiszu fazy zasadniczej. Dotyczy to zarówno w PlusLigi, jak TAURON Ligi, gdzie sytuacja...

Wtorek w siatkarskiej Lidze Mistrzów! (Zapowiedź i typy na 23 lutego)

Od wtorku do czwartku (23-25 lutego) rozgrywane będą pierwsze mecze 1/4 finału Ligi Mistrzów oraz Ligi Mistrzyń CEV. Na ten etap rozgrywek dotarły dwa...