Bonus 200% na start w eTOTO!

Od początku sierpnia legalny bukmacher eTOTO oferuje nowy pakiet powitalny dla swoich graczy. Zainteresowany szczegółami?

Bonus 200% na start w eTOTO!

Bonus dla nowych graczy Etoto

Tytułowa promocja obowiązuje od 1 sierpnia bieżącego roku i jest skierowana wyłącznie do pełnoletnich osób, które zdecydują się na założenie swojego internetowego konta bukmacherskiego w serwisie online marki eTOTO.

Nowo zarejestrowani klienci mogą skorzystać z oferty powitalnej, w ramach której można zgarnąć bonus 200% od pierwszej wpłaty do kwoty maksymalnej 200 PLN.

Przykładowo: Wpłacając 100 PLN gracz otrzyma dodatkowe 200 PLN na grę w zakładach bukmacherskich. Wpłacając 50 PLN otrzyma premię bukmacherską w wysokości 100 PLN.
BukmacherOferta bonusówKod promocyjny
STS.pl100 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
eFortuna.pl2720 PLN w bonusachKod: BETONLINE
Betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Minimalna kwota depozytu uprawniająca do skorzystania z promocji powitalnej „200% do 200 PLN” wynosi zaledwie 1 PLN.

Przyznany bonus na start podlega obrotowi zanim jego wypłata będzie możliwa. Szczegóły znajdują się w regulaminie akcji na stronie bukmachera eTOTO.


Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 140 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.Betclic.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Ekspert siatkówki
Ekspert siatkówki
Kim jest tajemniczy Ekspert siatkówki? Dla wielu zostanie to tajemnicą ale dociekliwi i wtajemniczeni wiedzą, że najlepszy typer siatkówki pochodzi z forum bukmacherskiego BetOnline, gdzie narodziły się i wychowały sławy typerskich salonów.

Siatkarskie Typy

betfan cashback