Bonus do 1 000 PLN na siatkówkę w forBET!

Jesteś kibicem siatkówki oraz fanem zakładów bukmacherskich i szukasz promocji, dzięki której mógłbyś zyskać dodatkowe środki na grę? Legalny bukmacher forBET ma coś, co może Cię zainteresować!

Bonus do 1 000 PLN na siatkówkę w forBET!
Bonus do 1 000 PLN na siatkówkę w forBET!

Bonus 100% od wpłaty

Tytułowa akcja specjalna będzie dostępna bardzo krótko, bo zaledwie od godziny 12:00 w piątek 22 lutego do godziny 23:59 w sobotę 23 lutego. Udział w niej mogą wziąć jedynie osoby, które posiadają swoje bukmacherskie konto internetowe w forBET. Bez tego się po prostu nie obejdzie.

Kolejnym krokiem jest dokonanie wpłaty we wskazanym powyżej okresie. Premia w wysokości 100% za pierwszy depozyt dokonany w tym czasie zostanie dopisana automatycznie, ale będzie aktywna dopiero po dokonaniu jednokrotnego obrotu kwotą depozytu. Maksymalnie można zgarnąć 1 000 PLN!

Obrotu należy dokonać na zakładach sportowych w ciągu 14 dni. Kurs minimalnym kuponu zaliczanego do obrotu musi wynosić minimum 2,00. Warunek ten uznaje się za spełniony w momencie rozliczenia zakładu, a nie jego postawienia o czym warto pamiętać.

Należny bonus będzie czekał na gracza przez okres 14 dni i dokładnie tyle samo czasu od momentu jego aktywacji uczestnik akcji ma na dokonanie czterokrotnego obrotu (na powyższych zasadach), po którym możliwa będzie wypłata środków na konto bankowe.

Przyznane środki na grę mogą zostać wykorzystana na obstawianie siatkówki, w tym piątkowych meczów LSK, ale również na każdą inną dyscyplinę sportową. Pod tym względem nie ma żadnych ograniczeń.

Nie masz jeszcze swojego darmowego konta w forBET? Założysz je na oficjalnej stronie internetowej marki. Podczas rejestracji możesz skorzystać z kodu promocyjnego, który znajdziesz poniżej.

Freebet od bukmachera forBET, Kod: BETONLINE

Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

/ 5. Ocen:

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Bonus bez depozytu 20 PLN – www.lvbet.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) + 3 x 777 PLN – www.betfan.pl

Ekspert siatkówki
Kim jest tajemniczy Ekspert siatkówki? Dla wielu zostanie to tajemnicą ale dociekliwi i wtajemniczeni wiedzą, że najlepszy typer siatkówki pochodzi z forum bukmacherskiego BetOnline, gdzie narodziły się i wychowały sławy typerskich salonów.

Siatkarskie Typy

Siatkarska LM: ZAKSA w półfinale! Czy PGE Skra pójdzie w jej ślady? (Zapowiedź i typy na czwartek 4 marca)

Środa na parkietach siatkarskiej Ligi Mistrzów przyniosła wielkie emocje i radości polskim kibicom, którzy świętowali awans Grupy Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle do półfinału rozgrywek po...

Siatkarska Liga Mistrzów: ZAKSA przed szansą na półfinał! (Zapowiedź i typy na środę 3 marca)

W środę 3 marca odbędą się dwa rewanżowe spotkania 1/4 finału Ligi Mistrzyń CEV 2020/2021, ale oczy polskich kibiców będą zwrócone dziś przede wszystkim...

SuperFinały siatkarskiej Ligi Mistrzów w Weronie!

W ostatnich dniach lutego Europejska Konfederacja Siatkówki (CEV) podjęła decyzję w sprawie organizatora tegorocznych SuperFinałów rozgrywek siatkarskiej Ligi Mistrzów kobiet i mężczyzn, które zostaną...