Bonus do 1200 PLN za pierwszy depozyt u bukmachera STS

Legalny w Polsce bukmacher STS oferuje nowym klientom bonus za założenie konto i dokonanie pierwszej wpłaty do 1200 PLN. Jednak to nie wszystko, już na start można od tego operatora otrzymać bonus w wysokości 29 PLN i to bez dokonania wpłaty.

Promocja dla nowych graczy u bukmachera STS

Promocja dla nowych graczy u bukmachera STS

Oferta promocja skierowana jest do nowych graczy bukmachera STS, którzy jeszcze wcześniej nie posiadali konta u tego operatora.

Chcąc liczyć na darmowy bonus za dokonanie pierwszej wpłaty, należy założyć konto na stronie bukmachera STS, a następnie dokonać pierwszej wpłaty.

Po spełnieniu tych warunków bukmacher przyzna darmowy bonus równowartości depozytu, czyli gracz dokonał wpłaty w wysokości 500 PLN. Taka sama kwota jedynie w formie środków bonusowych zasili konto użytkownika.

Maksymalnie można otrzymać 1200 PLN.

Bonus trafi automatycznie na konto gracza pod dokonaniu wpłaty. To sprawia, że nigdzie nie trzeba nigdzie dokonywać wpłaty, ani zgłaszać swojego udziału.

Nie mniej jednak należy pamiętać, że promocja dotyczy jedynie pierwszego depozytu!

Darmowa gotówka za zakłady bukmacherskie

Bonus za rejestrację bez wpłaty lipiec 2019

Warto jest pamiętać o wpisaniu kodu promocyjnego BETONLINE podczas rejestracji. To sprawi, że operator przyzna darmowe środki w wysokości 29 PLN na zakłady sportowe.

Nie trzeba dokonywać nawet jednego depozytu, aby otrzymać ten bonus. Otrzymane środki są do wykorzystania na zakłady bukmacherskie.

Oferta dla graczy bukmachera STS

Nie da się ukryć, że ciekawą opcją u tego operatora jest TV STS, gdzie w pełni legalne można obejrzeć wydarzenia sportowe i to bez żadnych opłat oraz limitów.

Do tego oferta bukmacherska jest szeroka i każdy powinien znaleźć coś dla siebie.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12

0 / 5. Ocen: 0

Meczyki
Meczyki
Darmowe meczyki na żywo z siatkówki. Wszystkie transmisje online możesz obejrzeć bezpłatnie, legalnie na stronach bukmacherów Fortuna i Forbet. Stream na żywo z meczów siatkarskich za darmo, wystarczy konto u bukmachera i już można oglądać meczyki.