Bonus do 200 PLN w LvBET. Tylko do poniedziałku 9 września!

Legalny bukmacher LvBET przygotował dla swoich graczy ofertę specjalną z okazji meczów piłkarskiej reprezentacji Polski w ramach eliminacji UEFA EURO 2020. Bonus może zostać jednak wykorzystany na typowanie każdej dyscypliny, a więc również na decydujące spotkania Mistrzostw Europy w piłce siatkowej kobiet.

Bonus 50% do 200 PLN w LvBET. Tylko do poniedziałku 9 września!

Bonus od depozytu w LvBET

Już na wstępie należy podkreślić, że tytułowa promocja bukmacherska nie będzie trwać wiecznie. Mało tego, okres jej obowiązywania jest bardzo krótki. Mowa bowiem o zaledwie pięciu dniach. Akcja trwa dokładnie od czwartku 5 września do godziny 23:59 w dziewiątym dniu nowego roku szkolnego (poniedziałek 9 września).

Kto może z niej skorzystać? Każda osoba, która posiada internetowe konto bukmacherskie w serwisie online marki LvBET oraz dokonała przynajmniej jednego depozytu może wziąć udział z opisywanej akcji i zgarnąć jeden bonus 50% do 200 PLN maksimum.

Maksymalną premię bukmacherską za wpłatę we wskazanym na wstępie terminie otrzymać będą mogły osoby, które zdecydują się zdeponować na swoim koncie online na portalu LvBET przynajmniej 400 PLN i wyrażą wolę odebrania bonusu. Minimalny depozyt kwalifikujący do udziału w promo to 25 PLN.

Szczegółowy regulamin promocji „Bonus do 200 PLN”, z którego można dowiedzieć się o wszystkich warunkach opisywanej akcji, znajduje się na oficjalnym portalu legalnego bukmachera LvBET.

Cashback na start w BetClic

LvBET kod promocyjny

Nie masz jeszcze swojego bukmacherskiego konta online? W LvBET można założyć je bez wychodzenia z domu i całkowicie za darmo. Wystarczy wypełnić formularz na stronie internetowej legalnego bukmachera, w którym wymagane jest podanie podstawowych danych osobowych i załączenie skanów dowodu tożsamości w celu weryfikacji.

W trakcji uzupełniania formularza rejestracji można również opcjonalnie skorzystać z ekskluzywnego kodu promocyjnego o treści BETONLINE, który umożliwi otrzymanie darmowego zakładu bez depozytu.

Po założeniu konta, w celu odebrania należnego freebeta o równowartości 20 PLN, należy zgłosić się pod podany w regulaminie akcji e-mail i to w zasadzie wszystko.

Betfan kod promocyjny

Pakiet powitalny LvBET

To jednak nie wszystko na co mogą liczyć nowo zarejestrowani gracze. Opisywany bukmacher online ma także tradycyjną ofertę powitalną, która zakłada premię od pierwszej wpłaty.

Obecnie mowa o bonusach 100% do 1 000 PLN od pierwszej wpłaty oraz 50% do 500 PLN od drugiej. W sumie można więc zgarnąć nawet dodatkowe 1 520 PLN na start.


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Jan Nowicki
Jan Nowicki
Kim jest tajemniczy Ekspert siatkówki? Dla wielu zostanie to tajemnicą ale dociekliwi i wtajemniczeni wiedzą, że najlepszy typer siatkówki pochodzi z forum bukmacherskiego BetOnline, gdzie narodziły się i wychowały sławy typerskich salonów.