Bonus do 500 PLN na start w PZBuk!

Premię 100% od pierwszej wpłaty do kwoty 500 PLN maksimum mogą zgarnąć nowi gracze marki PZBuk. Zainteresowany szczegółami?

Bonus do 500 PLN na start w PZBuk!

Dodatkowe 500 PLN na start

Nowa oferta powitalna marki PZBuk skierowana jest do graczy, którzy założyli swoje konto w serwisie online wskazanego bukmachera, ale dotychczas nie skorzystali z żadnej innej promocji dla nowych graczy.

Co dokładnie trzeba zrobić, żeby zgarnąć bonus 100% od pierwszej wpłaty w PZbuk do kwoty maksymalnej 350 PLN? Jak wspomniano na wstępie, pierwszym i niezbędnym ruchem jest założenie internetowego konta bukmacherskiego.

Następnie należy prawidłowo zweryfikować swój numer telefonu, czyli po prostu wpisać przesłany w formie SMS-a kod, co zajmuje zaledwie kilka chwil. To otwiera drogę do bonusu powitalnego.

Cashback na start

Trzeci i zarazem kolejny krok to wpłata w wysokości minimum 100 PLN oraz aktywacja bonusu podczas depozytu i to w zasadzie już wszystko, co należy zrobić by wziąc udział w opisywanej akcji promocyjnej.

WAŻNE! Bukmacher wskazany na wstępie podwoi pierwszy depozyt do maksimum 500 PLN. W przypadku pierwszej wpłaty gracz otrzyma kwotę maksymalną.

Przyznane środki podlegają czterokrotnemu obrotowi w zakładach sportowych (depozyt+premia) po kursie minimalnym 2,00 i na zakładach wielokrotnych (kombi/ako). Termin? 60 dni.

BetClic już w Polsce

Liczba firm bukmacherskich, które działają legalnie w naszym kraju stale się powiększa. Jednym z ostatnich, który dołączył do tego grona jest marka BetClic.

Również ten operator zakładów bukmacherskich przygotował dla nowo zarejestrowanych graczy specjalną ofertę powitalną.

Mowa o cashbacku 500 PLN, o którym więcej można przeczytać w innej notce na naszym blogu!


Cherry Online Polska zezwolenie z dnia 28 czerwca 2018 r. nr PS4.6831.26.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017.

0 / 5. Ocen: 0

Jan Nowicki
Jan Nowicki
Kim jest tajemniczy Ekspert siatkówki? Dla wielu zostanie to tajemnicą ale dociekliwi i wtajemniczeni wiedzą, że najlepszy typer siatkówki pochodzi z forum bukmacherskiego BetOnline, gdzie narodziły się i wychowały sławy typerskich salonów.