Bonus na mecze Polaków podczas Igrzysk Olimpijskich od STS

Jak dobrze wiadomo obecnie rozgrywane są Igrzyska Olimpijskie w Tokio. A tam występują również Biało – Czerwoni, którzy mają niewątpliwe spore szanse medalowe.

STS zmniejsza przegrane graczom

STS zmniejsza przegrane graczom

Z tej okazji każdy z użytkowników może skorzystać z promocji „Bezpieczne Igrzyska”, które dostępne są graczom od 23 lipca do momentu zakończenia Polaków w czasie IO.

Użytkownik który chce skorzystać z wspomnianej oferty promocyjnej koniecznie musi się do niej zapisać na stronie www.STS.pl. Należy mieć na uwadze, że dokonać tego trzeba jeszcze przed zagraniem pierwszy kuponu.

50 PLN na mecze Polaków w Tokio 2020

BukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
efortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

W ramach wspomnianej oferty promocyjnej dopuszczone są zarówno kupony SOLO lub AKO, na których musi znajdować się minimum jeden typ z oferty LIVE na mecze Polaków podczas IO.

Dodać jest warto, ze podczas każdego spotkania gracz ma prawo zagrać jeden kupon.

Darmowy zakład w Fortunie!
Darmowy zakład w Fortunie!

Jeśli zakład okaże się wygrany to super. Cała wygrana znajdzie się na koncie gracza. W przypadku przegranej typer otrzyma zwrot stawki, który może wynieść nawet 50 PLN.

Kod promocyjny w STS online:

Popularny bukmacher STS online oferuje wszystkim graczom specjalną ofertę promocyjną na sam start, w której to można liczyć na darmowe środki:

  • 29 PLN za założenie konta i to bez żadnego depozytu
  • premię równowartość dokonaj wpłaty, aż do 1200 PLN

Wyżej wspomniane bonusy będą aktywne graczom jedynie w momencie wpisanie kodu promocyjnego –>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. A jest to jedyna możliwość, aby to wykonać.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12.Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

5 / 5. Ocen: 1

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

Meczyki
Darmowe meczyki na żywo z siatkówki. Wszystkie transmisje online możesz obejrzeć bezpłatnie, legalnie na stronach bukmacherów Fortuna i Forbet. Stream na żywo z meczów siatkarskich za darmo, wystarczy konto u bukmachera i już można oglądać meczyki.

Siatkarskie Typy

betfan cashback