Bonus za rejestrację od bukmachera TOTALBet

Bukmacher TOTALBet zachęca do rejestracji u siebie nowych graczy. W zamian oferuje bonus w wysokości 10 PLN i to bez żadnego depozytu.

Darmowa gotówka dla nowych graczy bez wpłaty

Darmowa gotówka dla nowych graczy bez wpłaty

Ta akcja promocyjna skierowana jest do wszystkich graczy, którzy jeszcze nie posiadają zweryfikowanego konta u bukmachera TOTALBet.

Bonus trafi na konto gracza, który dokona rejestracji konta, a następnie przejdzie poprawnie proces weryfikacji danych.

Po spełnieniu tych warunków bukmacher przyzna darmowy bonus bez dokonania wpłaty w wysokości 10 PLN. Bonus można sprawdzić, czy trafił na konto poprzez zakładkę Moje konto -> freebet.

Freebet od bukmachera STS, Kod: BETONLINE
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Środkami bonusowymi można grać za darmo u bukmachera Totalbet i w pełni skorzystać z jego oferty. Lecz należy pamiętać, że w promocji biorą udział kupony, których kurs całkowity nie będzie mniejszy niż 2.00.

Po spełnieniu tych warunków na dole kuponu pojawi się opcja „10 PLN TOTALBet freebet”, należy ją zaznaczyć chcąc grać środami bonusowymi.

Graj za bonus!

Bonus za pierwszą wpłatę

Poza tym bukmacher TOTALBet zwiększa pierwszy depozyt dla swoich graczy. Wystarczy dokonać wpłaty, aby otrzymać jej równowartość. Maksymalnie można otrzymać 500 PLN.


Bukmacher Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Meczyki
Meczyki
Darmowe meczyki na żywo z siatkówki. Wszystkie transmisje online możesz obejrzeć bezpłatnie, legalnie na stronach bukmacherów Fortuna i Forbet. Stream na żywo z meczów siatkarskich za darmo, wystarczy konto u bukmachera i już można oglądać meczyki.