Bukmacher TOTALBet zachęca do rejestracji u siebie nowych graczy. W zamian oferuje bonus w wysokości 10 PLN i to bez żadnego depozytu.

Darmowa gotówka dla nowych graczy bez wpłaty

Darmowa gotówka dla nowych graczy bez wpłaty

Ta akcja promocyjna skierowana jest do wszystkich graczy, którzy jeszcze nie posiadają zweryfikowanego konta u bukmachera TOTALBet.

Obstawianie bez podatku legalnie! Legalny bukmacher Betfan oferuje obstawianie bez podatku + bonus 3100 PLN oferta na stronie www.betfan.pl

Bonus trafi na konto gracza, który dokona rejestracji konta, a następnie przejdzie poprawnie proces weryfikacji danych.

Po spełnieniu tych warunków bukmacher przyzna darmowy bonus bez dokonania wpłaty w wysokości 10 PLN. Bonus można sprawdzić, czy trafił na konto poprzez zakładkę Moje konto -> freebet.

Freebet od bukmachera STS, Kod: BETONLINE
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Środkami bonusowymi można grać za darmo u bukmachera Totalbet i w pełni skorzystać z jego oferty. Lecz należy pamiętać, że w promocji biorą udział kupony, których kurs całkowity nie będzie mniejszy niż 2.00.

Po spełnieniu tych warunków na dole kuponu pojawi się opcja „10 PLN TOTALBet freebet”, należy ją zaznaczyć chcąc grać środami bonusowymi.

Graj za bonus!

Bonus za pierwszą wpłatę

Poza tym bukmacher TOTALBet zwiększa pierwszy depozyt dla swoich graczy. Wystarczy dokonać wpłaty, aby otrzymać jej równowartość. Maksymalnie można otrzymać 500 PLN.


Bukmacher Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Bonus bez depozytu 20 PLN – www.lvbet.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl
Zakład bez ryzyka 100 PLN (kod: BETFAN) + bonus 3000 PLN – www.betfan.pl