Bukmacher eTOTO podwaja cashback na Siatkarską Ligę Narodów!

Od środy 10 lipca do poniedziałku 15 lipca (czasu polskiego) w Chicago rozgrywany będzie turniej finałowy tegorocznej edycji Siatkarskiej Ligi Narodów mężczyzn. To też ostatnia szansa na skorzystanie z promocji eTOTO.

Siatkarska promocja eTOTO!

Bonus na siatkówkę

W ramach tytułowej akcji można zgarnąć zwrot stawki za przegrany kupon na SLN 2019 w wysokości 50% wkładu do 200 PLN maksimum. Na początku akcji było to 100 PLN, ale organizator zdecydował się kwotę bonusu podwoić.

Jak zostać uczestnikiem tego promo? Wystarczy postawić kupon za minimum 50 PLN na wybrane wydarzenie z oferty na zmagania w FIVB Volleyball Nations League.

W momencie, gdy taki zakład (pojedynczy/singiel lub AKO/KOMBI) okaże się przegrany marka eTOTO zwróci 50% stawki do wskazanej powyżej kwoty maksymalnej. Zwrot nastąpi w formie bonusu i podlegać będą sześciokrotnemu obrotowi.

WAŻNE! Jeszcze przed postawieniem spełniającego wymogi akcji kuponu, należy zapisać się do promocji. Po rozliczeniu zakładu, który okaże się przegrany, należy zatwierdzić chęć otrzymania cashbacku 50% w okienku pop-up, które pojawi się na ekranie monitora lub urządzenia mobilnego.

Każdy uczestnik opisywanego promo może odebrać tylko jeden zwrot stawki w ciągu tygodnia. W tym miejscu warto przypomnieć, że rozgrywki potrwają aż do 14 lipca, więc jeszcze przez sześć tygodni!

Darmowy zakład w Etoto

Oferta powitalna eTOTO

Powyżej promocja skierowana jest do użytkowników serwisu online bukmachera eTOTO, którzy posiadają we wskazanej firmie swoje internetowe konto bukmacherskie i dokonali już co najmniej dwóch wpłat.

Przypominamy, że rejestracja takiego konta nic nie kosztuje, a wpisując kod promocyjny o treści „BETONLINE” można zgarnąć darmowy zakład o równowartości 20 PLN. Bez wpłacania własnych środków, już za samo założenie i pełną aktywację.

Na nowo zarejestrowanych graczy czeka też standardowy pakiet powitalny, w ramach którego można zgarnąć w sumie nawet 1 040 PLN dodatkowych środków na grę w zakładach bukmacherskich.


Polski bukmacher Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Jan Nowicki
Jan Nowicki
Kim jest tajemniczy Ekspert siatkówki? Dla wielu zostanie to tajemnicą ale dociekliwi i wtajemniczeni wiedzą, że najlepszy typer siatkówki pochodzi z forum bukmacherskiego BetOnline, gdzie narodziły się i wychowały sławy typerskich salonów.