Od środy 10 lipca do poniedziałku 15 lipca (czasu polskiego) w Chicago rozgrywany będzie turniej finałowy tegorocznej edycji Siatkarskiej Ligi Narodów mężczyzn. To też ostatnia szansa na skorzystanie z promocji eTOTO.

Siatkarska promocja eTOTO!

Bonus na siatkówkę

W ramach tytułowej akcji można zgarnąć zwrot stawki za przegrany kupon na SLN 2019 w wysokości 50% wkładu do 200 PLN maksimum. Na początku akcji było to 100 PLN, ale organizator zdecydował się kwotę bonusu podwoić.

Obstawianie bez podatku legalnie! Legalny bukmacher Betfan oferuje obstawianie bez podatku + bonus 3100 PLN oferta na stronie www.betfan.pl

Jak zostać uczestnikiem tego promo? Wystarczy postawić kupon za minimum 50 PLN na wybrane wydarzenie z oferty na zmagania w FIVB Volleyball Nations League.

W momencie, gdy taki zakład (pojedynczy/singiel lub AKO/KOMBI) okaże się przegrany marka eTOTO zwróci 50% stawki do wskazanej powyżej kwoty maksymalnej. Zwrot nastąpi w formie bonusu i podlegać będą sześciokrotnemu obrotowi.

WAŻNE! Jeszcze przed postawieniem spełniającego wymogi akcji kuponu, należy zapisać się do promocji. Po rozliczeniu zakładu, który okaże się przegrany, należy zatwierdzić chęć otrzymania cashbacku 50% w okienku pop-up, które pojawi się na ekranie monitora lub urządzenia mobilnego.

Każdy uczestnik opisywanego promo może odebrać tylko jeden zwrot stawki w ciągu tygodnia. W tym miejscu warto przypomnieć, że rozgrywki potrwają aż do 14 lipca, więc jeszcze przez sześć tygodni!

Darmowy zakład w Etoto

Oferta powitalna eTOTO

Powyżej promocja skierowana jest do użytkowników serwisu online bukmachera eTOTO, którzy posiadają we wskazanej firmie swoje internetowe konto bukmacherskie i dokonali już co najmniej dwóch wpłat.

Przypominamy, że rejestracja takiego konta nic nie kosztuje, a wpisując kod promocyjny o treści „BETONLINE” można zgarnąć darmowy zakład o równowartości 20 PLN. Bez wpłacania własnych środków, już za samo założenie i pełną aktywację.

Na nowo zarejestrowanych graczy czeka też standardowy pakiet powitalny, w ramach którego można zgarnąć w sumie nawet 1 040 PLN dodatkowych środków na grę w zakładach bukmacherskich.


Polski bukmacher Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Bonus bez depozytu 20 PLN – www.lvbet.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl
Zakład bez ryzyka 100 PLN (kod: BETFAN) + bonus 3000 PLN – www.betfan.pl