Polska Liga Siatkówki pozyskała kolejnego sponsora, podpisując umowę z marką STS, o czym poinformowano w oficjalnym komunikacie prasowym.

Bukmacher STS oficjalnym partnerem Polskiej Ligi Siatkówki! (Fot.: PLS/Legalny bukmacher STS nr zezwolenia SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12 / materiały prasowe)

STS partnerem PlusLigi

Wspomniana na wstępie umowa, obowiązywać będzie przez kolejne cztery lata, czyli do końca sezonu 2022/23. Legalny, polski bukmacher po raz pierwszy w historii zostaje sponsorem siatkarskich rozgrywek, które przynajmniej do 2022 roku cieszyć się będą mianem „Ligi Mistrzów Świata”.

Obstawianie bez podatku legalnie! Legalny bukmacher Betfan oferuje obstawianie bez podatku + bonus 3100 PLN oferta na stronie www.betfan.pl

Na mocy opisywanej umowy marka STS została oficjalnym partnerem oraz oficjalnym bukmacherem PlusLigi, a jej logo będzie widoczne w trakcie wszystkich spotkań ligowych w najbliższym czteroleciu m.in. na bandach ledowych wokół parkietu.

„Jestem bardzo zadowolony z podpisania umowy z tak uznaną mark na rynku, jaką jest STS. Kolejny silny partner wspierający PLS oraz PlusLigę, Ligę Mistrzów Świata powoduje, że nasze rozgrywki nabierają rozpędu. Umowa partnerska i sponsoringowa zwiększa stabilność i możliwości rozwoju naszej zawodowej ligi, to szczególnie dobra wiadomość w momencie, gdy rozpoczynamy dwudziesty, historyczny sezon zawodowej ligi” – podkreśla Paweł Zagumny, prezes zarządu Polskiej Ligi Siatkówki S.A, cytowany w oficjalnym komunikacie.

Przypominamy, że rozgrywki PlusLigi startują już w ostatni weekend października, a poprzedzone zostaną meczem o Superpuchar Polski, który zostanie rozegrany już w środę 23 października o godzinie 17:30 pomiędzy ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle a ONICO Warszawa.

Nadchodzący sezon zapowiada się najciekawiej od lat, więc oczywiście również będziemy je śledzić oraz podawać regularnie typy wraz z analizami. Pierwsze już za niespełna dwa tygodnie!

Freebet od bukmachera STS, Kod: BETONLINE
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Bonus bez depozytu 20 PLN – www.lvbet.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl
Zakład bez ryzyka 100 PLN (kod: BETFAN) + bonus 3000 PLN – www.betfan.pl