Casback na siatkówkę od forBET!

Legalny bukmacher forBET przygotował dla swoich klientów specjalną promocję, dzięki której można odzyskać część przegranych stawek. Na czym to dokładnie polega i jak z niej skorzystać? Właśnie tego dowiesz się z naszego tekstu.

Do promocji przystąpić mogą wyłącznie klienci opisywanej marki, więc jeśli nie masz jeszcze konta, a chciałbyś je założyć, to wystarczy, że odwiedzisz oficjalną stronę internetową forBET i wypełnisz formularz rejestracyjny.

Poza danymi osobowymi i skanami dowodu tożsamości, dzięki którym Twoje konto zostanie zweryfikowane, możesz to wpisać ekskluzywny kod promocyjny, dzięki któremu możesz zyskać więcej niż w ramach standardowej oferty powitalnej.

Freebet od bukmachera forBET, Kod: BETONLINE

Kolejnym krokiem jest zapisanie się do promocji cashback. Reszta dzieje się w zasadzie automatycznie, po spełnieniu regulaminowych warunków. Zwroty przyznawane są w trzech okresach rozliczeniowych, które rozpoczynają się w poniedziałek i kończą w niedzielę:

  • 18-24.02.2019 (pierwszy okres rozliczeniowy);
  • 25.02-03.03.2019 (drugi okres rozliczeniowy);
  • 04-10.03.2019 (trzeci okres rozliczeniowy).

Należny zwrot będzie naliczany na podstawie naliczonej sumy stawek, która zostanie pomniejszona o kwotę wygranych w tym samym okresie. W grę wchodzą tylko środku z salda głównego.

Wysokość bonusu (cashbacku) to 5% do maksimum 700 PLN. Przy czym minimalna wartość przyznanego zwrotu to minimum 20 PLN, a czas na jego obrót to 30 dni.


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Jan Nowicki
Jan Nowicki
Kim jest tajemniczy Ekspert siatkówki? Dla wielu zostanie to tajemnicą ale dociekliwi i wtajemniczeni wiedzą, że najlepszy typer siatkówki pochodzi z forum bukmacherskiego BetOnline, gdzie narodziły się i wychowały sławy typerskich salonów.