Challenge Cup [K]: Monza kontra Le Cannet (Typy i Analiza)

Środa bez polskiej siatkówki nie oznacza dnia bez siatkówki w ogóle. Dziś odbędą się bowiem m.in. rewanżowe starcia 1/2 finału Challenge Cup kobiet. W drugim z nich, o godzinie 20:30, Suagella Team Monza podejmie Volero Le Cannet.

Challenge Cup [K]: Monza kontra Le Cannet (Fot.: CEV)

Saugella Team Monza vs Volero Le Cannet

W starciu włoskiego zespołu z francuskim, jeśli chodzi o siatkówkę kobiet, zawsze faworytem będzie ten pierwszy. Przynajmniej od czasu upadku potęgi RC Cannes. Serie A1 to obecnie najmocniejsza i najbardziej wyrównana liga na świecie, a francuska Ligue A jest daleko za nią.

Wobec tego co napisałem, wynik pierwszego starcia może być trochę mylący, bo zawodniczki z Monzy potrzebowały aż pięciu setów, żeby rozprawić się z teoretycznie dużo słabszymi rywalkami. Tyle, że wynik setowy nie do końca oddaje przebieg boiskowych wydarzeń.

freebet sts
Freebet od bukmachera STS, Kod: BETONLINE

Tak naprawdę Monza była wyraźnie lepsza, co widać po przewadze w małych punktach (+8) i statystykach poszczególnych elementów, ale nie był to mimo wszystko najlepszy dzień tego zespołu, co z kolei widać po liczbie błędów własnych. Przyjezdne popełniły ich w sumie aż 37 przy zaledwie 23 rywalek!

Dziś, grając już u siebie, na świetnie znanej sobie hali i przy dopingu fanów, aż tylu prezentów nie powinny podarować, a że mają w swoich szeregach znacznie lepsze zawodniczki chyba na każdej pozycji, to spodziewam się przekonującej wygranej. Zarówno w setach, jak i punktach.

Prognozy: 8/10 i 6/10
Transmisja na żywo w Internecie: Saugella Team Monza vs Volero Le Cannet

MeczTypKursBukmacher
Monza – Volero1 (-1,5)1.40STS
Monza – Volero1 (-12,5)1.86Fortuna

STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565.

0 / 5. Ocen: 0

Jan Nowicki
Jan Nowicki
Kim jest tajemniczy Ekspert siatkówki? Dla wielu zostanie to tajemnicą ale dociekliwi i wtajemniczeni wiedzą, że najlepszy typer siatkówki pochodzi z forum bukmacherskiego BetOnline, gdzie narodziły się i wychowały sławy typerskich salonów.