Coppa Italia [K]: Czas na turniej finałowy! (Typy i Analizy)

W najbliższą sobotę i niedzielę (2-3 lutego) siatkarki występujące na co dzień w Lega Pallavolo Serie A1 powalczą o krajowy puchar. Do Final Four Pucharu Włoch awansowały wszystkie cztery czołowe ekipy ligi, co zapowiada nam wielkie emocje!

Coppa Italia [K]: Czas na turniej finałowy!
Coppa Italia [K]: Czas na turniej finałowy!

Igor Gorgonzola Novara vs UNET E-Work Busto Arsizio (godzina. 18:00): W zgodnej ocenie firm bukmacherskich zdecydowanym faworytem tej konfrontacji są siatkarki z Novary, które mają w swoich szeregach najlepszą, włoską zawodniczkę (atakującą Paolę Egonu) oraz są współliderem tabeli. Zmagania pucharowe lubią jednak niespodzianki i wcale nie byłbym zdziwiony, gdyby Kaja Grobelna i spółka napędziły trochę stracha ekipie, którą wielu widzi już w finale. Myślę, że Busto Arsizio spokojnie stać na wygranie co najmniej jednego seta, a być może nawet na doprowadzenie do tie-breaka, w którym wszystko się może zdarzyć. Prognoza: 6/10.

Savino Del Bene Scandicci vs Imoco Volley Conegliano (godzina 20:30): Druga konfrontacja już tak zdecydowanego faworyta nie ma. Tutaj naprawdę każdy wynik jest możliwy i żaden nie będzie uznany za wielką niespodziankę. Choć nie ma też co ukrywać, że siatkarki z Conegliano są na Półwyspie Apenińskim faworytem każdego starcia, większym bądź mniejszym, ale jednak faworytem. Tyle, że akurat Scandicci w obu starciach, do których doszło w tym sezonie, potrafiło się przeciwstawić. W Lidze Mistrzyń CEV wystarczyło to na jeden punkt (porażka 2:3), ale Lega Pallavolo już na trzy (3:1). To zapowiada nam bardzo zacięty mecz z nieoczywistym finałem. Prognoza: 6/10.

MeczTypKursBukmacher
Novara – Arsizio3,5+1,70TOTALbet
Scandicci – Conegliano4,0+2,02LvBET

Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017.

0 / 5. Ocen: 0

Jan Nowicki
Jan Nowicki
Kim jest tajemniczy Ekspert siatkówki? Dla wielu zostanie to tajemnicą ale dociekliwi i wtajemniczeni wiedzą, że najlepszy typer siatkówki pochodzi z forum bukmacherskiego BetOnline, gdzie narodziły się i wychowały sławy typerskich salonów.