Ćwierćfinały Puchar Polski 2018/19 (Typy i Analizy)

W środę 23 stycznia rozegrane zostaną cztery mecze 1/4 finału rozgrywek o Puchar Polski w piłce siatkowej mężczyzn. W tym tekście znajdziecie propozycje typów do każdego z tych spotkań.

Ćwierćfinały Pucharu Polski mężczyzn
Ćwierćfinały Pucharu Polski mężczyzn (Fot.: PZPS)

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle vs PGE Skra Bełchatów (godzina 17:30): To bezsprzecznie hit tej rundy zmagań. Nie może być inaczej skoro zmierzą się niepokonany w tym sezonie lider PlusLigi z aktualnym mistrzem kraju. Przyjezdni, po licznych zmianach kadrowych, prezentują nieco słabszą dyspozycję w obecnych rozgrywkach. Jakby tego było mało borykają się też w ostatnich dniach z urazami liderów (Wlazły i Szalpuk). Wobec tych problemów wydaje się, że murowany faworytem do awansu są kędzierzynianie. Prognoza: 8/10.

BBTS Bielsko-Biała vs Jastrzębski Węgiel (godzina 18:00): Pierwszy z dwóch pojedynków pierwszoligowca z przedstawicielem PlusLigi. Zeszłoroczny spadkowicz na zapleczu elity nie imponuje, więc trudno się spodziewać, żeby był w stanie nawiązać wyrównaną walkę z trzecią obecnie ekipą „Ligi Mistrzów Świata”. Najbardziej prawdopodobny scenariusz na tę potyczkę to szybka trzysetówka. Prognoza: 7/10.

Stal Nysa vs ONICO Warszawa (godzina 20:30):] Drugi pojedynek reprezentanta zaplecza najwyższej klasy rozgrywkowej z jej przedstawicielem. Tutaj również przyjezdni są zdecydowanym faworytem konfrontacji i każdy stracony set będzie trzeba rozpatrywać jako nie tyle niespodziankę, co sensację. Dodatkowego smaczku temu starciu dodaje fakt, że dla Bartosza Kurka to sentymentalny powrót w rodzinne strony, do klubu, w którym wszystko się zaczęło. Prognoza: 6/10.

Cerrad Czarni Radom vs Aluron Virtu Warta Zawiercie (godzina 20:30): Na koniec dnia czeka nas chyba najbardziej zacięta konfrontacja, w której tak naprawdę ciężko wskazać jednoznacznego faworyta, choć bukmacherzy w tej roli obsadzają drużynę gospodarza. Ja spodziewam się tu raczej zaciętego boju, który finał pozostaje wielką zagadką. Prognoza: 8/10.

MeczTypKursBukmacher
ZAKSA – Skra11.32forBET
BBTS – JW139,5-1.80Totolotek
Nysa – ONICO0:31.38forBET
Czarni – Warta3,5+1.50TOTALbet

Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. Totolotek zezwolenie Ministerstwa Finansów AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485. Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017.

0 / 5. Ocen: 0

Jan Nowicki
Jan Nowicki
Kim jest tajemniczy Ekspert siatkówki? Dla wielu zostanie to tajemnicą ale dociekliwi i wtajemniczeni wiedzą, że najlepszy typer siatkówki pochodzi z forum bukmacherskiego BetOnline, gdzie narodziły się i wychowały sławy typerskich salonów.