Czas na Final Four Pucharu Włoch (Typy i Analizy)

W dniach 9-10 lutego w bolońskiej Unipol Arenie rozegrany zostanie turniej finałowy Pucharu Włoch w piłce siatkowej mężczyzn. Zmierzą się w nim cztery najlepsze obecnie zespoły Serie A1. Nie zabraknie też Polaków!

Czas na Final Four Pucharu Włoch
Czas na Final Four Pucharu Włoch

Sir Safety Conad Perugia vs Azimut Leo Shoes Modena (godzina 15:30): To właśnie pierwszy półfinał, może nieco na wyrost, będzie tym polskim starciem. Po przeciwnych stronach siatki staną bowiem przyjmujący Wilfredo Leon i Bartosz Bednorz. Obaj w minionym roku kalendarzowym uczestniczyli w zgrupowaniach reprezentacji i zapewne pojawią się na nich również w tym roku. Kto wyjdzie z tego pojedynku zwycięsko? Wydaje się, że zdecydowanie większe szanse ma Kubańczyk z polskim paszportem. W tym sezonie obie ekipy rywalizowały już dwukrotnie i za każdym razem w stosunku 3:1 wygrywała Perugia. Powtórka bardzo prawdopodobna.
Prognoza: 8/10.

Itas Trentino vs Cucine Lube Civitanova (godzina 18:0): Druga sobotnia konfrontacja już tak zdecydowanego faworyta nie ma. Wynik wydaje się być sprawą absolutnie otwartą. Zwłaszcza, że będzie to już czwarte starcie obu ekip w bieżących rozgrywkach i żadne nie zakończyło się w trzech setach. We włoskiej Serie A1 dwukrotnie z tych pojedynków zwycięsko wychodziła Civitanova (3:2 i 3:1), ale ten najważniejszy, w Klubowych Mistrzostwach Świata, wygrało Trentino (3:1), które sięgnęło później po tytuł. Wydaje się, że w tej rywalizacji decydująca będzie dyspozycja dnia, więc nie ma sensu porywać się na typowanie zwycięzcy. Lepszy wydaje się over.
Prognoza: 7/10.

MeczTypKursBukmacher
Perugia – Modena11,30Etoto
Trentino – Civitanova3,5+1,42TOTALbet

Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017.

0 / 5. Ocen: 0

Jan Nowicki
Jan Nowicki
Kim jest tajemniczy Ekspert siatkówki? Dla wielu zostanie to tajemnicą ale dociekliwi i wtajemniczeni wiedzą, że najlepszy typer siatkówki pochodzi z forum bukmacherskiego BetOnline, gdzie narodziły się i wychowały sławy typerskich salonów.