Czas na Super Finały Ligi Mistrzyń i Ligi Mistrzów CEV! (Typy i Analizy)

To już dziś, w sobotę 18 maja, w berlińskiej Max Schmeling Halle rozegrany zostaną finałowe spotkania rozgrywek siatkarskiej Champions League, zarówno panów, jak i pań.

Czas na Super Finały Ligi Mistrzyń i Ligi Mistrzów CEV! (Fot.: CEV)

Igor Gorgonzola Novara vs Imoco Volley Conegliano

Wielkie święto europejskiej siatkówki rozpocznie się o godzinie 16:00, kiedy to na parkiecie pojawią się zespoły Igor Gorgonzola Novara i Imoco Volley Conegliano. Będzie to wielki rewanż za rywalizację o mistrzostwo Italii, którą to w trzech meczach wygrały „Pantery”. Novara przegrała z kretesem, wygrywając zaledwie dwa sety. Przepaść była ogromna, ale od tamtych spotkań minęło już naprawdę sporo czasu, bo blisko dwa tygodnie. Nie chce mi się wierzyć, że przez ten czas Paola Egonu i jej koleżanki nie poprawiły formy, która rosła już podczas ligowych finałów. W końcu ostatni mecz przegrały dopiero po tie-breaku. Wydaje mi się, że przy obecnych kursach, które mocno faworyzują team Joanny Wołosz nie ma raczej sensu typowanie zwycięzcy, bo jest ono obarczone dużym ryzykiem. Lepiej pograć na over setowy IMO.

Transmisja w Internecie: Igor Gorgonzola Novara vs Imoco Volley Conegliano

Darmowy zakład w Etoto

Zenit Kazań vs Cucine Lube Civitanova

W męskim finale, którego początek zaplanowano na godzinę 19:00 dojdzie do starcia potentatów z Rosji i Włoch. Ten pierwszy został boleśnie zraniony na arenie krajowej, gdzie przegrał finałową rywalizację z Kuzbassem Kemerowo (1:3), tracąc tytuł po pięciu latach panowania. W Lidze Mistrzów CEV podopieczni Władimira Alekno rządzą od czterech lat, czy i tu seria dobiegnie końca? Może tak się stać, bo Civitanova jest w coraz lepszej formie, o czym świadczy złoto wyszarpane Perugii w lidze, gdzie w decydującym boju przegrywali już 0:2, ale zdołali odwrócić losy konfrontacji. W starciu gigantów może paść każdy wynik i żaden nie będzie sensacją. Trudno jednak wskazać tu dobry typ. W ich poszukiwaniu trafiłem na zakłady zawodników i wydaje mi się, że znalazłem bardzo fajne value w pojedynku punktowym Andersona z Lealem, gdzie ten drugi jest underdogiem.

Transmisja w Internecie: Zenit Kazań vs Cucine Lube Civitanova

MeczTypKursBuk
Novara – Conegliano3,5+1,48TOTALbet
Anderson (Zenit) – Leal (Lube)22,20Etoto

Prognozy: 8/10, 6/10.


Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017.

0 / 5. Ocen: 0

Jan Nowicki
Jan Nowicki
Kim jest tajemniczy Ekspert siatkówki? Dla wielu zostanie to tajemnicą ale dociekliwi i wtajemniczeni wiedzą, że najlepszy typer siatkówki pochodzi z forum bukmacherskiego BetOnline, gdzie narodziły się i wychowały sławy typerskich salonów.