Czerwcowe weekendy bez podatku w forBET!

Jeszcze przynajmniej przed dwa weekendy od 19 do 21 i od 28 do 30 czerwca klienci marki forBET mogą skorzystać z promocji, dzięki której mogą nie odczuć na swojej kieszeni podatku od zakładów wzajemnych. Zainteresowany szczegółami?

Weekendy bez podatku w forBET!
Weekendy bez podatku w forBET!

W forBET bez podatku

Tytułowa promocja firmy forBET Zakłady Bukmacherskie obowiązuje w każdy czerwcowy weekend, od od godziny 15:00 w piątek do godziny 23:59 w niedzielę. Nie inaczej będzie podczas długiego weekendu, w którego trakcie właśnie jesteśmy.

Akcja polega na tym, że jej organizator bierze na siebie podatek ryczałtowy od zakładów sportowych, który wynosi 12%, dzięki czemu całość wygranej trafi na konto gracza. Promocją objęte będą tylko niektóre kupony. Jakie?

  • wyłącznie zakłady przedmeczowe;
  • postawione we wskazanym czasie;
  • z minimum trzema zdarzeniami;
  • kurs minimalny każdego zdarzenia to 1.30;
  • postawione za środki z salda głównego.

Opisana powyżej promocja na weekend skierowana jest tylko dla klientów zarejestrowanych na oficjalnej stronie internetowej forBET oraz grających w naziemnej sieci sprzedaży marki.

Darmowy zakład forBET

Konto online w forBET

Nie masz jeszcze swojego internetowego konta bukmacherskiego u wskazanego operatora? Możesz je otworzyć online w zaledwie parę minut i całkowicie za darmo.

Podczas wpisywania danych w formularzu możesz też użyć ekskluzywnego kodu promocyjnego o treści „BETONLINE”, dzięki któremu zyskasz 50 PLN więcej niż w ramach standardowego bonusu na start.

O jakiej premii mowa? Nowo zarejestrowani użytkownicy mogą liczyć na trzy bonusy od równowartości nawet 2 000 PLN. Wielkość pakietu powitalnego zależna jest od wysokości depozytów.

Za pierwszy można otrzymać bonus 100% do 1 000 PLN, a za dwa kolejne 75% i 50% do 500 PLN każdy. Zainteresowany?


Bukmacher Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Jan Nowicki
Jan Nowicki
Kim jest tajemniczy Ekspert siatkówki? Dla wielu zostanie to tajemnicą ale dociekliwi i wtajemniczeni wiedzą, że najlepszy typer siatkówki pochodzi z forum bukmacherskiego BetOnline, gdzie narodziły się i wychowały sławy typerskich salonów.