Czwartkowe ostatki w Lidze Mistrzyń CEV! (Typ i analiza)

Na czwartek 28 listopada zaplanowano tylko jedno spotkanie drugiej kolejki rozgrywek Ligi Mistrzyń CEV, w którym to Fenerbahce Stambuł podejmie na własnym parkiecie zespół Grot Budowlanych Łódź, wicemistrza Ligi Siatkówki Kobiet z minionego sezonu.

Czwartkowe ostatki w Lidze Mistrzyń CEV! (Fot.: CEV)

Fenerbahce Stambuł vs Grot Budowlani Łódź (17:00)

Nie ma co się oszukiwać, zdecydowanym faworytem tej konfrontacji jest drużyna gospodarza, która powinna gładko zwyciężyć. Każdy ugrany przez łodzianki set trzeba będzie uznać za niespodziankę, a jakąkolwiek zdobycz punktową wręcz za sensację.

Podopieczna Błażeja Krzyształowicza to obecnie trzeci zespół LSK, ale jednak wyraźnie słabszy od Chemika Police czy Developresu SkyRes Rzeszów, co pokazała chociażby bezpośrednia konfrontacja z rzeszowiankami, którą siatkarki z Łodzi przegrały do zera.

Tymczasem Fenerbahce to jeden z europejskich potentatów, który jest poważnym kandydatem do wygrania zmagań w Lidze Mistrzyń. Łatwo nie będzie, ale w zespole jest na tyle dużo jakości, że wystarczy mieć trochę szczęścia w losowaniu i trafić z formą na odpowiedni moment.

Zespół przed sezonem uległ przebudowie. Obecnie o jego sile stanowią takie gwiazdy światowej siatkówki jak chociażby Serbka Brankica Mihajlović, Amerykanka Kelsey Robinson, Kubanka Melissa Vargas czy wreszcie reprezentantki Turcji: Eda Erdem, Bahar Toksoy czy przede wszystkim Naz Aydemir.

BetClic kod bonusowy

Po pierwsze, potworna siła ognia na siatce. Zarówno przy piłce rozegranej, jak i na sytuacyjnych. Po drugie, potwornie trudna zagrywka, a co za tym idzie również bardzo solidny blok.

Dysponując atutem własnej hali, powinny stosunkowo łatwo rozbić łodzianki. Pod warunkiem, że od początku do końca będzie im na tym zależeć. Porażka 2:3 z Eczacibasi Stambuł powinna sprawić, że żadnego odpuszczania nie będzie.

Przy pełnej mobilizacji i koncentracji „Żółte Anioły” powinny zamknąć ten mecz w godzinę z prysznicem, wygrywając 3:0 i różnicą +-25 małych punktów. Tak też typujemy.

MeczTypKursBuk
Fenerbahce – Budowlani1 (-20,5)1,61Fortuna
Fenerbahce – Budowlani 2: 56,5-1,85Milenium

Prognoza: 7/10 i 6/10.
Transmisja na żywo w Internecie: Fenerbahce Stambuł vs Grot Budowlani Łódź


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Milenium zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599. Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565.

0 / 5. Ocen: 0

Jan Nowicki
Jan Nowicki
Kim jest tajemniczy Ekspert siatkówki? Dla wielu zostanie to tajemnicą ale dociekliwi i wtajemniczeni wiedzą, że najlepszy typer siatkówki pochodzi z forum bukmacherskiego BetOnline, gdzie narodziły się i wychowały sławy typerskich salonów.