Czwartkowe ostatki w LM: Trentino kontra Fenerbahce! (Typ i analiza)

W jednym z dwóch ostatnich spotkań drugiego tygodnia zmagań w fazie grupowej Ligi Mistrzów CEV włoskie Trentino Itas podejmie na swoim parkiecie Fenerbahce HDI Sigortę Stambuł. Początek o 20:30.

Czwartkowe ostatki w LM: Trentino kontra Fenerbahce! (Fot.: CEV)

Trentino Itas vs Fenerbahce Stambuł (20:30)

Dla drużyny z Trentino będzie to pierwszy mecz w tegorocznej edycji Ligi Mistrzów CEV, bo spotkanie pierwszej kolejki z Cucine Lube Civitanovą zostało przełożone na styczeń ze względu na udział rywali w Klubowych Mistrzostwach Świata 2019, które zresztą wygrali. Fenerbahce ma już za sobą inaugurację, ale wyjątkowo nieudaną, bo sensacyjnie przegraną u siebie 2:3 z Czeskimi Budziejowicami.

Na papierze turecka ekipa nie wygląda źle. Są reprezentanci kraju oraz kilku ciekawych zawodników zagranicznych, żeby wymienić tylko znanych z polskich parkietów przyjmujących – Kubańczyka Olivę i Francuza Rossarda. Do tego solidny holenderski atakujący, Ter Maat. Tylko co z tego skoro nie funkcjonują jako zespół na poziomie europejskim? Zbieranina gwiazd w siatkówce to dużo za mało, żeby nawiązać walkę z topowymi ekipami.

Betfan kod promocyjny na bonus
Polski bukmacher Betfan – Nowy kod promocyjny na bonus

Do takich zaliczamy Trentino, które należy do tzw. Wielkiej Czwórki Serie A1, najlepszej siatkarskiej ligi świata. Gianelli, Kovacević, Lisinac, Grebennikov, Russell, Cebulj, Candellaro czy Vettori, a są też solidni zmiennicy, to gracze stanowiący o sile tej ekipy. W lidze póki co trochę poniżej oczekiwań, ale na rywala pokroju Fener obecna forma powinna w zupełności wystarczyć, o ile nie będzie wielkiego pajacowania ze składem.

Oczywiście kursy na wygraną faworyta oscylują wokół @1.05, więc nie ma co zbierać, ale linie handicapu punktowe są atrakcyjne, bo zaczynają się od poziomu -12,5. Spróbujemy z tego skorzystać, bo uważamy, że drużynę gospodarza stać nie tylko na zwycięstwo za komplet punktów, ale też na wygraną różnicą przynajmniej 15 małych oczek.

MeczTypKursBuk
Trentino – Fenerbahce1 (-12,5)1,50Fortuna

Prognoza: 7/10
Transmisja na żywo w Internecie: Trentino Itas vs Fenerbahce Stambuł

Darmowy zakład w Fortunie!
Darmowy zakład w Fortunie!

Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Jan Nowicki
Jan Nowicki
Kim jest tajemniczy Ekspert siatkówki? Dla wielu zostanie to tajemnicą ale dociekliwi i wtajemniczeni wiedzą, że najlepszy typer siatkówki pochodzi z forum bukmacherskiego BetOnline, gdzie narodziły się i wychowały sławy typerskich salonów.