W poniedziałek 29 kwietnia rozegrany zostanie trzeci mecz wielkiego finału pomiędzy ŁKS-em Commercecon Łódź a Grot Budowlanymi. W przypadku wygranej tych pierwszych już dziś poznamy nowe mistrzynie Polski w piłce siatkowej!

Czy już w poniedziałek poznamy mistrzynie kraju? (Fot.: CEV)

ŁKS Commercecon Łódź vs Grot Budowlani Łódź

Trzecie spotkanie finałowych Derbów Łodzi rozpocznie się o godzinie 20:30. Wszyscy fani Ligi Siatkówki Kobiet spodziewają się kolejnej pięciosetowej batalii i ja tu nie jestem wyjątkiem.

Obstawianie bez podatku legalnie! Legalny bukmacher Betfan oferuje obstawianie bez podatku + bonus 3100 PLN oferta na stronie www.betfan.pl

Dwie pierwsze konfrontacje pokazały, że mamy do czynienia z absolutnie równorzędnymi rywalami, a o poszczególnych zwycięstwach decydują detale, często nawet dyspozycja dnia jednej czy dwóch zawodniczek.

Freebet od bukmachera STS, Kod: BETONLINE
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Oczywiście pojawia się pytanie o odporność psychiczną Budowlanych, które przegrały już dwa tie-breaki i są o krok od przegrania konfrontacji o złoty medal. Z drugiej strony „Łódzkie Wiewióry”, które dysponują szerszym składem, są nakręcone prowadzeniem 2:0 w serii.

Tak czy inaczej, wydaje mi się, że dziś rywalizacja o mistrzowski tytuł faktycznie może się zakończyć, ale wątpliwe, że dojdzie do tego po zaledwie trzysetowym pojedynku. Stąd też mój pierwszy typ.

Drugi w stronę podopiecznych Michala Maska, które stanowią prawdziwą drużynę i nie są uzależnione od postawy jednej zawodniczki, co ponownie powinno dziś zaprocentować.

Prognozy: 8/10, 6/10
Transmisja na żywo w Internecie: ŁKS Commercecon Łódź vs Grot Budowlani Łódź

MeczTypKursBukmacher
ŁKS – Budowlani3,5+1.42TOTALbet
ŁKS – Budowlani 11.86STS

Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Bonus bez depozytu 20 PLN – www.lvbet.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl
Zakład bez ryzyka 100 PLN (kod: BETFAN) + bonus 3000 PLN – www.betfan.pl