Darmowy bonus do 40 PLN od bukmachera BetClic

Bukmacher BetClic przyznaje darmowy bonus w wysokości 40 PLN dla graczy, którzy poprawnie wytypują dwa mecze siatkarskie.

BetClic. Bonus 40 PLN dla aktywnych graczy

BetClic. Bonus 40 PLN dla aktywnych graczy

Z tej oferty może skorzystać każdy gracz, który posiada zweryfikowane konto u bukmachera BetClic oraz wcześniej dokonali co najmniej jednej wpłaty.

Promocja aktywna jest graczom do 4 sierpnia do godz. 23:59.

Chcąc wziąć udział w tej akcji należy się do niej zapisać. Trzeba to zrobić na stronie bukmachera BetClic jeszcze przed zagraniem pierwszego kuponu.

W promocji biorą udział jedynie kupony pojedyncze, na których będzie znajdować się jedynie typ z oferty przedmeczowej bądź na żywo z siatkówki.

Cashback na start

Kurs minimalny kuponu nie może być mniejszy niż 2.00.

Stawka kuponu nie może wynosić mniej niż 20 PLN.

W tej promocji automatycznie są wykluczone wszystkie kupony, które mają takie same zdarzenia oraz zagrane za środki bonusowe.

Gracz, który spełnia powyższe warunki otrzyma w nagrodę od bukmachera Betclic darmowy bonus w wysokości 40 PLN bonus trafi na konto gracza do 5 sierpnia do godz. 23:59.

BetClic darmowy kod promocyjny:

Bukmacher BetClic przyznaje darmowy Cashback, czyli zakład bez ryzyka na start. Wystarczy wpisać kod promocyjny KOD500 w formularzu rejestracyjnym.

To sprawi, że pierwszy zakład będzie objęty bez ryzyka. Jeżeli faworyci Cię zawiodą bukmacher dokona zwrotu stawki nawet do 500PLN.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

/ 5. Ocen:

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Bonus bez depozytu 20 PLN – www.lvbet.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) + 3 x 777 PLN – www.betfan.pl

Meczyki
Darmowe meczyki na żywo z siatkówki. Wszystkie transmisje online możesz obejrzeć bezpłatnie, legalnie na stronach bukmacherów Fortuna i Forbet. Stream na żywo z meczów siatkarskich za darmo, wystarczy konto u bukmachera i już można oglądać meczyki.

Siatkarskie Typy

Turniej siatkarskiej Ligi Mistrzów w Bełchatowie! (Zapowiedź, typy, terminarz)

To już dziś, we wtorek 26 stycznia rozpoczyna się turniej grupy "A" siatkarskiej Ligi Mistrzów, który wyłoni pierwszego ćwierćfinalistę, a być może nawet dwóch....

Poniedziałek i wtorek w TAURON Lidze! (Zapowiedź i typy na 25-26 stycznia)

Najbliższy poniedziałek i wtorek (25-26 stycznia) upłynie siatkarskim kibicom w Polsce między innymi pod znakiem rywalizacji w TAURON Lidze, gdzie już na początku tygodnia...

Niedziela z polską siatkówką! (Zapowiedź i typy na 24 stycznia)

Niedziela 24 stycznia na polskich parkietach siatkarskich to łącznie aż cztery spotkania ligowe, po dwa w PlusLidze oraz TAURON Lidze. Hit dnia? Trudno powiedzieć,...