Darmowy bonus do 40 PLN od bukmachera BetClic

Bukmacher BetClic przyznaje darmowy bonus w wysokości 40 PLN dla graczy, którzy poprawnie wytypują dwa mecze siatkarskie.

BetClic. Bonus 40 PLN dla aktywnych graczy

BetClic. Bonus 40 PLN dla aktywnych graczy

Z tej oferty może skorzystać każdy gracz, który posiada zweryfikowane konto u bukmachera BetClic oraz wcześniej dokonali co najmniej jednej wpłaty.

Promocja aktywna jest graczom do 4 sierpnia do godz. 23:59.

Chcąc wziąć udział w tej akcji należy się do niej zapisać. Trzeba to zrobić na stronie bukmachera BetClic jeszcze przed zagraniem pierwszego kuponu.

W promocji biorą udział jedynie kupony pojedyncze, na których będzie znajdować się jedynie typ z oferty przedmeczowej bądź na żywo z siatkówki.

Cashback na start

Kurs minimalny kuponu nie może być mniejszy niż 2.00.

Stawka kuponu nie może wynosić mniej niż 20 PLN.

W tej promocji automatycznie są wykluczone wszystkie kupony, które mają takie same zdarzenia oraz zagrane za środki bonusowe.

Gracz, który spełnia powyższe warunki otrzyma w nagrodę od bukmachera Betclic darmowy bonus w wysokości 40 PLN bonus trafi na konto gracza do 5 sierpnia do godz. 23:59.

BetClic darmowy kod promocyjny:

Bukmacher BetClic przyznaje darmowy Cashback, czyli zakład bez ryzyka na start. Wystarczy wpisać kod promocyjny KOD500 w formularzu rejestracyjnym.

To sprawi, że pierwszy zakład będzie objęty bez ryzyka. Jeżeli faworyci Cię zawiodą bukmacher dokona zwrotu stawki nawet do 500PLN.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Meczyki
Meczyki
Darmowe meczyki na żywo z siatkówki. Wszystkie transmisje online możesz obejrzeć bezpłatnie, legalnie na stronach bukmacherów Fortuna i Forbet. Stream na żywo z meczów siatkarskich za darmo, wystarczy konto u bukmachera i już można oglądać meczyki.