Darmowy bonusy za rejestrację bez depozytu od legalnych bukmacherów

Część polskich legalnych bukmacherów jak m.in. STS, TOTALBET, Etoto czy też Fortuna oferują swoim graczom bonus bez depozytu. Wystarczy założyć konto, aby otrzymać darmową gotówkę na grę i to bez wkładu własnego.


Darmowy bonusy, freebet na start od legalnych polskich bukmacherów

Darmowy bonus, freebet na start od legalnych polskich bukmacherów

TOTALBET: 10 PLN na start

Bukmacher TOTALBet przyznaje bonus na grę w wysokości 10 PLN bez wpłaty. Wystarczy założyć konto i przejść poprawnie weryfikacji danych, aby otrzymać freebeta.

Chcąc zagrać środkami bonusowymi należy otworzyć kupon gdzie kurs łączny będzie nie mniejszy niż 2.00. Wówczas na dole kuponu pojawi się opcja „10 PLN TOTALBet freebet” należy ją zaznaczyć chcąc grać środkami bonusowymi.

Freebet od TOTALBet

STS: Bonus bez wpłaty 29 PLN za rejestrację

Bukmacher STS przyznaje największy bonus bez wpłaty dla swoich graczy w wysokości 29 PLN. Wystarczy założyć konto, a w miejscu na kod promocyjny wpisać BETONLINE. W zamian na konto gracza trafią środki na grę.

Chcąc zagrać środkami bonusami należy zawrzeć kupon, którego kurs łączny będzie nie mniejszy niż 1.91.

Freebet od bukmachera STS, Kod: BETONLINE
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

ETOTO: bonus 20 PLN za rejestrację

Bukmacher Etoto przyznaje dla swoich graczy bonus w wysokości 20 PLN. Wystarczy dokonać rejestracji konta, aby cieszyć się z darmowych środków na grę.

Lecz pamiętaj, że w miejscu na kod promocyjny wpisać BETONLINE.

Fortuna

Bukmacher Fortuna podobnie jak i ETOTO przyznaje bonus w wysokości 20 PLN. Należy dokonać rejestracji, a także poprawni przejść proces weryfikacji danych, aby cieszyć się z darmowej gotówki.

Ten bukmacher przyznaje bonusy w wysokości 20 PLN, a trafią one na konto gracza w formie punktów FKP.


Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.
Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.
Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.
STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12

0 / 5. Ocen: 0

Meczyki
Meczyki
Darmowe meczyki na żywo z siatkówki. Wszystkie transmisje online możesz obejrzeć bezpłatnie, legalnie na stronach bukmacherów Fortuna i Forbet. Stream na żywo z meczów siatkarskich za darmo, wystarczy konto u bukmachera i już można oglądać meczyki.