Darmowy kupon za aktywność od bukmachera STS

Popularny w Polsce legalny bukmacher STS oferuje swoim graczom darmowy bonus za aktywność. Wystarczy zagrać dowolny kupon SOLO lub AKO na przestrzeni jednego tygodnia, aby otrzymać darmowy zakład od operatora.

Darmowe bonusy od legalnych bukmacherów 2020

Darmowe bonusy od legalnych bukmacherów 2020

Oferta skierowana jest do każdego gracza, który posiada aktywne konto u legalnego bukmachera STS, a także wcześniej dokonał co najmniej jednej wpłaty. Użytkownik nie musi nigdzie zgłaszać swojego udziału, ani też się zapisywać.

Promocja trwa do odwołania, ale składa się ona z okresów rozliczeniowych. Każdy etap trwa od poniedziałku od godz. 00:00 do niedzieli do godz. 23:59.

Każdy użytkownik na przestrzeni jednego okresu rozliczeniowego musi zagrać minimum cztery kupony SOLO lub AKO, które w tym samym etapie muszą zostać rozliczone! Na zagranym zakładzie mogą znajdować się zarówno zdarzenia z oferty przedmeczowej jak i na żywo.

W dodatku gracze sami mogą wybierać jakie typy będą znajdować się na kuponie, ponieważ mogą one pochodzić zarówno z piłki nożnej, siatkówki, hokeja, czy też z esportu.

BetFan kod promocyjny

Trzeba jednak wiedzieć, że kurs łączny kuponu nie może być mniejszy niż 1.85.

Stawka każdego zakładu promocyjnego musi wynieść równą kwotę 11 PLN. Trzeba jednak wiedzieć, że z promocji są wykluczone automatycznie wszystkie kupony zawarte za środki bonusowe.

Użytkownik, który spełnia powyższe warunki promocji otrzyma w gratisie freebet STS o wartości 11 PLN. Bonus znajdzie się na koncie gracza maksymalnie do pięciu dni od momentu zakończenia danego okresu rozliczeniowego.

Warto jest wiedzieć, że nie ma znaczenia jak zostały rozliczone zakłady! Kwalifikują się kupony wygrane jak i przegrane!

Każdy gracz na przestrzeni jednego okresu rozliczeniowego może otrzymać jeden bonus.

Darmowy kod promocyjny u bukmachera STS:

Legalnie działający w Polsce bukmacher STS oferuje swoim graczom pakiet powitalny, w którego skład wchodzą:

  • freebet bez depozytu o wartości 29 PLN
  • bonus do 1200 PLN za dokonanie pierwszej wpłaty

Te środki będą aktywne pod warunkiem, że użytkownik wpisze kod promocyjny „BETONLINE” w formularzu rejestracyjnym. Warto jest wiedzieć, ze jest to jedyny moment, aby go wpisać.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

/ 5. Ocen:

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Bonus bez depozytu 20 PLN – www.lvbet.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) + 3 x 777 PLN – www.betfan.pl

Meczyki
Darmowe meczyki na żywo z siatkówki. Wszystkie transmisje online możesz obejrzeć bezpłatnie, legalnie na stronach bukmacherów Fortuna i Forbet. Stream na żywo z meczów siatkarskich za darmo, wystarczy konto u bukmachera i już można oglądać meczyki.

Siatkarskie Typy

Ostatni weekend lutego w PlusLidze i TAURON Lidze! (Zapowiedź i typy na 26-28 lutego)

Ostatni weekend lutego 2021 roku upłynie nam pod znakiem rywalizacji na finiszu fazy zasadniczej. Dotyczy to zarówno w PlusLigi, jak TAURON Ligi, gdzie sytuacja...

Wtorek w siatkarskiej Lidze Mistrzów! (Zapowiedź i typy na 23 lutego)

Od wtorku do czwartku (23-25 lutego) rozgrywane będą pierwsze mecze 1/4 finału Ligi Mistrzów oraz Ligi Mistrzyń CEV. Na ten etap rozgrywek dotarły dwa...

Niedziela z TAURON Pucharem Polski Kobiet i PlusLigą! (Zapowiedź i typy na 21 lutego)

Siatkarska niedziela w Polsce upłynie nam pod znakiem wielkiego finału TAURON Pucharu Polski Kobiet oraz dwóch spotkań PlusLigi, których wyniki będą miały istotne znaczenie...