Darmowy zakład na Siatkarską Ligę Narodów w TOTALbet (21-23 czerwca)!

Legalny bukmacher TOTALbet przygotował dla swoich graczy ofertę specjalną, która jest związana z występami reprezentacji Polski, a konkretnie jednego z naszych zawodników, podczas czwartego tygodnia FIVB Volleyball Nations League 2019. W jej ramach można zgarnąć darmowy zakład. Zainteresowany szczegółami?

Freebet na Siatkarską Ligę Narodów (21-23 czerwca)!
Freebet na Siatkarską Ligę Narodów (21-23 czerwca)!

Freebet za każdy punkt

W największym skrócie weekendowe promo na siatkówkę polega na tym, że bukmacher online TOTALbet oferuje uczestnikom akcji darmowy zakład za postawienie kuponu, na którym znajdzie się przynajmniej jeden typ na mecz reprezentacji Polski w piłce siatkowej mężczyzn podczas turnieju Siatkarskiej Ligi Narodów w Mediolanie (21-23 czerwca).

O jakim dokładnie freebecie mowa? Jego wysokość uzależniona jest od liczby punktów zdobytych przez przyjmującego Biało-Czerwonych, Aleksandra Śliwkę, który przeciwko Albicelestes, kiedy wszedł na boisko jako zmiennik, zdobył 15 oczek. Przelicznik? 1 punkt = 1 złoty.

WAŻNE! Jeśli postawisz zakład po pierwszym meczu z Argentyną, który odbył się w piątek, liczyć będę się punkty zawodnika w meczu z Serbią (22.06) i Włochami (23.06). Analogicznie, jeśli zagrasz swój kupon przed ostatnim meczem, liczyć się będą tylko punkty zdobyte w starciu z Italią.

Opisywaną promocją zostaną objęte wyłącznie kupony online spełniające kilka warunków. Warto o tym pamiętać. Oto one:

  • zakład SOLO lub AKO;
  • stawka dokładnie 39 PLN z salda głównego;
  • łączny kurs minimalny 2.00;
  • minimum jeden zakład przedmeczowy na spotkania reprezentacji Polski siatkarzy w Mediolanie.

Udziału w akcji nie biorą zakłady LIVE, zakłady wypłacone przez Klienta przy użyciu funkcji Cash-out, zakłady specjalne (np. TOTALboost) i kupony postawione za środki bonusowe.

Freebet w należnej wysokości zostanie przypisany do konta online gracza najpóźniej do wtorku 25 czerwca 2019 roku.

Rejestracja w serwisie online

Nie masz jeszcze swojego internetowego konta bukmacherskiego u operatora TOTALbet, ale spodobała Ci się siatkarska promocja? Wystarczy odwiedzić oficjalny portal tej marki i wypełnić znajdujący się tam formularz rejestracji.

Już za samo założenie i pełną aktywację konta, która wiąże się z przesłaniem skanów dowodu tożsamości, można zgarnąć zakład bez depozytu o równowartości 10 PLN.

Ponadto na nowych graczy czeka standardowy bonus powitalny. W chwili obecnej mowa o premii od pierwszej wpłaty – 100% do 500 PLN maksimum. Zainteresowany?


Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Jan Nowicki
Jan Nowicki
Kim jest tajemniczy Ekspert siatkówki? Dla wielu zostanie to tajemnicą ale dociekliwi i wtajemniczeni wiedzą, że najlepszy typer siatkówki pochodzi z forum bukmacherskiego BetOnline, gdzie narodziły się i wychowały sławy typerskich salonów.