Decydujące rozstrzygnięcia w Lidze Mistrzyń! (Typ i analiza)

We wtorek 18 lutego zostaną rozegrane mecze szóstej, a więc ostatniej kolejki fazy grupowej Ligi Mistrzyń CEV. Najciekawiej zapowiada nam się starcie będącego pod kreską Dinama Moskwy z walczącym również o awans RC Cannes.

Decydujące rozstrzygnięcia w Lidze Mistrzyń! (Fot. CEV)

Dinamo Moskwa vs RC Cannes

Sytuacja w grupie „E” Ligi Mistrzyń CEV, w której rywalizują zespoły z Moskwy i Cannes, jest zdecydowanie najciekawsza. Nie dość, że bezpośredni rywale mają na swoim koncie trzy zwycięstwa i dziewięć punktów, to wszystko wskazuje na to, że do fazy play-off awansuje tylko zwycięzca tego zestawienia. Drużyna z drugiego miejsca najprawdopodobniej będzie pierwszym, a więc największym przegranym przegranym, bo w trzech innych grupach wiceliderzy mają więcej punktów, a kolejne trzy we wtorek wydają się być formalnością.

Naszym zdaniem nie ma cienia wątpliwości, że faworytem rosyjsko-francuskiej konfrontacji jest drużyna gospodarza, która ma w swoich szeregach siatkarki takie jak Natalia Gonczarowa czy Helena Havelkova oraz cały zastęp reprezentantek Rosji i to tych pierwszego wyboru. Jest też Amerykanka Lauren Carlini, która jednak wypadła jakiś czas temu z łask i pojawia się na ogół tylko na zmianach. We francuskiej ekipie jest kilka nazwisk znanych z włoskich czy europejskich parkietów, ale nie są to zawodniczki z tej samej półki.

Nowy kod promocyjny BetClic

Tym bardziej zszokował wynik pierwszego spotkania, a konkretnie porażka Dinama do zera we Francji. Spotkanie było bardzo zacięte, a moskwiczanki od pierwszego seta musiały sobie radzić bez Gonczarowej, ale marne to usprawiedliwienie. Po prostu tamten mecz im nie wyszedł, a były też w słabszej dyspozycji niż obecnie.

Szanse na awans do fazy play-off Dinamo Moskwa przedłużyło dzięki arcyważnemu zwycięstwu w Jekaterynburgu przeciwko miejscowej Urałoczce. Niespełna dwa tygodnie temu Gonczarowa i spółka wygrały 3:0 i różnicą aż 16 małych punktów. Podobnego scenariusza spodziewamy się we wtorkowej konfrontacji z Francuzkami.

MeczTypKursBuk
Dinamo – Cannes1 (-1,5)1,52LvBET
Dinamo – Cannes 1 (-11,5)1,92TOTALbet

BTW Swoje spotkania gładko powinny wygrać też walczące o awans kluby ze Stuttgartu, Novary, Scandicci i Fenerbahce Stambuł, ale na chwilę obecną trudno znaleźć jakikolwiek typ z value na ich spotkania.

Prognoza: 8/10 i 7/10.
Mecze Ligi Mistrzyń CEV na żywo w Internecie!


BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. LV BET zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017.

0 / 5. Ocen: 0

Jan Nowicki
Jan Nowicki
Kim jest tajemniczy Ekspert siatkówki? Dla wielu zostanie to tajemnicą ale dociekliwi i wtajemniczeni wiedzą, że najlepszy typer siatkówki pochodzi z forum bukmacherskiego BetOnline, gdzie narodziły się i wychowały sławy typerskich salonów.