Developres SkyRes Rzeszów kontra Grot Budowlani Łódź w hicie 5. kolejki LSK! (Typy i analiza)

W niedzielę 17 listopada o godzinie 15:00 na rzeszowskim „Podpromiu” miejscowy Developres SkyRes podejmie zespół Grot Budowlanych Łódź w najciekawszym meczu piątej kolejki Ligi Siatkówki Kobiet 2019/2020.

Developres SkyRes Rzeszów kontra Grot Budowlani Łódź w hicie 5. kolejki LSK! (Fot.: Piotr Sumara/PLS)

Developres SkyRes Rzeszów vs Budowlani Łódź

Smakowicie zapowiada nam się hit 5. kolejki rozgrywek, w którym niepokonane dotychczas podopieczne Stephane Antigi podejmą Grot Budowlanych Łódź, którzy mają na koncie zaledwie jedną porażkę.

Pomimo tego, że mówimy o meczu na szczycie tabeli Ligi Siatkówki Kobiet, ma on zdecydowanego faworyta i jest nim drużyna gospodarza, która w ostatnich tygodniach imponuje nie tylko wynikami, ale też grą.

Tak naprawdę tylko Legionovia na własnym parkiecie była w stanie przeciwstawić się rozpędzonej, rzeszowskiej maszynie, urywając jej jeden punkt. Póki co jedyny w bieżacych rozgrywkach. Legionowianki, które grały z Rzeszowem już dwa razy, są też jedynym zespołem, który potrafił urwać Zaroślińskiej i spółce seta!!!

Betfan – nowy kod promocyjny

Sztuka ta nie udała się dwukrotnie wrocławiankom, warszawiankom, pilankom i przede wszystkim bydgoszczankom, które były w stanie urwać punk Chemikowi czy Budowlanym właśnie.

Łodzianki na papierze wyglądają niemal równie solidnie, ale jak spojrzeć na parkiet to jest dużo gorzej. Zwłaszcza w ostatnim czasie, kiedy mordowały się ze słabiutkimi obecnie radomiankami (3:2). Nie popisały się też w Kaliszu (3:1), a u siebie z Bydgoszczą nie ugrał weta (wcześniej na wyjeździe 3:2 – przyp.).

Jeśli do tego wszystkiego dodamy atut własnego boiska, to nikt nie powinien mieć wątpliwości, że to właśnie Developres SkyRes Rzeszów jest zdecydowanym faworytem tej konfrontacji. Choć trzeba pamiętać, że to tylko sport i żadnej niespodzianki wykluczyć nie można.

MeczTypKursBuk
Rzeszów – Łódź11,32eTOTO
Rzeszów – Łódź1 (-10,5)1,57BetFan

Prognoza: 8,5/10 i 7/10.
Transmisja na żywo w Internecie: Developres SkyRes Rzeszów vs Grot Budowlani Łódź


BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. eToto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17.

0 / 5. Ocen: 0

Jan Nowicki
Jan Nowicki
Kim jest tajemniczy Ekspert siatkówki? Dla wielu zostanie to tajemnicą ale dociekliwi i wtajemniczeni wiedzą, że najlepszy typer siatkówki pochodzi z forum bukmacherskiego BetOnline, gdzie narodziły się i wychowały sławy typerskich salonów.