Dwa turnieje Siatkarskiej Ligi Narodów 2021 w Polsce, turniej finałowy we Włoszech!

To już przesądzone, jeśli pandemia koronawirusa nie pokrzyżuje planów organizatorom, w przyszłym roku w Polsce odbędą się dwa turnieje Siatkarskiej Ligi Narodów mężczyzn. Gospodarzem drugiego z nich będzie miasto Gdańsk (ERGO Arena). Najlepsza siatkówka na żywo w Internecie!

Dwa turnieje Siatkarskiej Ligi Narodów 2021 w Polsce, turniej finałowy we Włoszech! (Fot.: FIVB)

SLN 2021: Gdańsk miastem-gospodarzem jednego z turniejów

Gospodarz pierwszej z imprez, które przypadły w udziale Polsce dzięki zabiegom Polskiego Związku Piłki Siatkowej (PZPS), nie jest jeszcze znany z powodu różnych formalności, ale jego ogłoszenie nastąpi w najbliższych tygodniach, jeśli nawet nie dniach. Impreza ta została zaplanowana w terminie 14-16 maja 2021 roku, a wezmą w niej udział drużyny narodowe Słowenii, Serbii i Włoch.

Drugi turniej, ten który odbędzie się na Pomorzu w terminie 28-30 maja 2021, zapowiada się nie mniej interesująco dla kibiców Biało-Czerwonych, których rywalami będą reprezentacje Chin, Brazylii i Bułgarii. Największą gratką oczywiście konfrontacja z „Kanarkowymi”, którzy byli naszym rywalem już w trzech finałach mistrzostw świata.

„Gdańsk, to nasz wieloletni sojusznik a gdańska ERGO ARENA była miejscem wydarzeń siatkarskich najwyższej rangi: mistrzostw świata, mistrzostw Europy, Ligi Światowej. Niezmiennie służy też rozgrywkom klubowym PlusLigi. Jednocześnie informujemy, że finalizujemy rozmowy dotyczące Miasta-Gospodarza pierwszego z turniejów. Ze względu na pandemię kornawirusa te formalności nieco się przedłużyły. Prosimy wybaczyć, ale ze względu na sytuację związaną z pandemią nie jesteśmy w stanie określić daty rozpoczęcia sprzedaży biletów na Siatkarską Ligę Narodów 2021. Informujemy jednocześnie, że wszystkie osoby, które postanowiły zachować bilety na tegoroczną, odwołaną Siatkarską Ligę Narodów otrzymają w niedługim czasie osobny komunikat drogą mailową.” – napisano w oficjalnym komunikacie prasowym PZPS.

W sumie podopieczni Vitala Heynena wezmą udział w pięciu turniejach interkontynentalnych. W dniach 21-23 maja nasi mistrzowie świata zagrają w Rosji z gospodarzami, Australią i Stanami Zjednoczonymi. Natomiast w pierwszy weekend czerwca (4-6 czerwca) wystąpią w Japonii przeciw gospodarzom, Kanadyjczykom i Niemcom. Fazę interkontynentalną zakończymy we Francji (11-13 czerwca) spotkaniami z gospodarzami, Argentyną i Iranem. W przypadku awansu do turnieju finałowego (23-27 czerwca) Biało-Czerwoni polecą do Włoch.

Siatkarskie wyniki na żywo z całego świata znajdziesz na portalu eLivescore!

/ 5. Ocen:

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Bonus bez depozytu 20 PLN – www.lvbet.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) + 3 x 777 PLN – www.betfan.pl

Ekspert siatkówki
Kim jest tajemniczy Ekspert siatkówki? Dla wielu zostanie to tajemnicą ale dociekliwi i wtajemniczeni wiedzą, że najlepszy typer siatkówki pochodzi z forum bukmacherskiego BetOnline, gdzie narodziły się i wychowały sławy typerskich salonów.

Siatkarskie Typy

Siatkarska LM: ZAKSA w półfinale! Czy PGE Skra pójdzie w jej ślady? (Zapowiedź i typy na czwartek 4 marca)

Środa na parkietach siatkarskiej Ligi Mistrzów przyniosła wielkie emocje i radości polskim kibicom, którzy świętowali awans Grupy Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle do półfinału rozgrywek po...

Siatkarska Liga Mistrzów: ZAKSA przed szansą na półfinał! (Zapowiedź i typy na środę 3 marca)

W środę 3 marca odbędą się dwa rewanżowe spotkania 1/4 finału Ligi Mistrzyń CEV 2020/2021, ale oczy polskich kibiców będą zwrócone dziś przede wszystkim...

SuperFinały siatkarskiej Ligi Mistrzów w Weronie!

W ostatnich dniach lutego Europejska Konfederacja Siatkówki (CEV) podjęła decyzję w sprawie organizatora tegorocznych SuperFinałów rozgrywek siatkarskiej Ligi Mistrzów kobiet i mężczyzn, które zostaną...