EuroVolley 2019 (1/8 finału): Rosja kontra Belgia w hicie dnia! (Typ i analiza)

Po rozszerzeniu formuły turniejów finałowych Mistrzostw Europy w piłce siatkowej aż do 24 reprezentacji mecze 1/8 finału nie budzą wielkich emocji ze względu na duże dysproporcje poszczególnych zespołów. Tylko jedno ze spotkań zapowiada się na w miarę zacięte i to właśnie je wzięliśmy pod lupę.

EuroVolley 2019 (1/8 finału): Rosja konta Belgia w hicie dnia! (Fot.: CEV)

Rosja vs Belgia

Rosjanki do zmagań w EuroVolley 2019 przystąpiły w znacznie mocniejszym zestawieniu, niż występowały przez większość Siatkarskiej Ligi Narodów 2019, co czyni je faworytkami niedzielnej konfrontacji z Belgijkami.

Tak się dobrze składa, że oba zespoły rywalizowały ze sobą podczas przygotowań do tej imprezy. Do tego pojedynku doszło pięć tygodni temu w trakcie Pucharu Gubernatora w Kaliningradzie. Sborna wygrała w stosunku 3:1 i różnicą aż 22 punktów.

Dziś spodziewamy się podobnego pojedynku. Generalnie ton boiskowym wydarzeniom powinny nadawać Gonczarowa i jej koleżanki, ale problemy w przyjęciu mogą doprowadzić do tego, że belgijska ekipa urwie jakiegoś seta, a być może nawet dwa.

Zresztą Rosjanki jedno takie spotkanie już podczas ME 2019 zaliczyły. Mowa o konfrontacji z Niemkami, którą co ciekawe przegrały 2:3, ale jednocześnie były lepsze w małych punktach i to na poziomie aż +8.

Cashback na start w BetClic

Belgijki mają za sobą z kolei dwie konfrontacje z poważnymi rywalami. Od Włoszek dostały lanie (0:3 i -13), ale z Polkami zdołały już wygrać po tie-breaku, choć małych oczek zdobyły mniej (-2).

To wszystko plus fakt, że spotkanie zostanie rozegrane w Bratysławie, gdzie Sborna rozegrała już pięć meczów, a dla Belgii będzie to debiut, skłaniają nas do postawienia na wygraną Rosjanek z handicapem punktowym.

W niedzielę rozegranych zostanie jeszcze siedem innych spotkań, ale w aż sześciu z nich kursy na faworytów są w przedziale 1,01-1,04 a linie handicapu mamy bardzo wysokie, więc nie ma chyba co typować na siłę. Zwłaszcza, że już jutro czekają nas ćwierćfinały, podczas których powinno pojawić się o wiele więcej ciekawych opcji.

MeczTypKursBuk
Rosja – Belgia1 (-12,5)1,98BetFan

Transmisja na żywo w Internecie: Rosja vs Belgia
Prognozy:
6/10.


BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Jan Nowicki
Jan Nowicki
Kim jest tajemniczy Ekspert siatkówki? Dla wielu zostanie to tajemnicą ale dociekliwi i wtajemniczeni wiedzą, że najlepszy typer siatkówki pochodzi z forum bukmacherskiego BetOnline, gdzie narodziły się i wychowały sławy typerskich salonów.