EuroVolley 2019 (Dzień I): Starcia gigantów z autsajderami na dobry początek! (Typy i analizy)

Piątek 23 sierpnia to dzień inauguracji Mistrzostw Europy w piłce siatkowej kobiet. Jako że impreza dopiero startuje, postanowiliśmy wystartować z typami bardzo ostrożnie, skupiając się na pojedynkach faworytów turnieju z autsajderami.

EuroVolley 2019 (Dzień I): Starcia gigantów z autsajderami (Fot.: FIVB)

Szwajcaria vs Niemcy

Na początek spotkanie z godziny 14:30, w którym dojdzie do pojedynku drużyn narodowych Niemiec i Szwajcarii. Zdecydowanymi faworytkami będą reprezentantki naszego zachodniego sąsiada, które zaliczane są do szerokiej europejskiej czołówki. Ich rywalki pomimo postępu w ostatnich latach to wciąż ekipa ze zdecydowanie niższej półki. Oba zespoły zmierzyły się ostatnio podczas Montreux Volley Masters, gdzie Niemki wygrały 3:1 i różnicą aż 20 małych oczek. Wówczas nie wystąpiły jednak w najmocniejszym zestawieniu, więc dziś spodziewamy się jeszcze bardziej efektownej wygranej.
Transmisja na żywo w Internecie: Szwajcaria vs Niemcy

Cashback na start

Holandia vs Rumunia

Trzy godziny po Szwajcarkach i Niemkach na parkiet wyjdą siatkarki reprezentujące Holandię i Rumunię. Pierwsza z tych reprezentacji jest jednym z faworytów całej imprezy i nie powinna mieć problemów z pokonaniem niżej notowanej ekipy. Mówimy w końcu o drużynie, która znalazła się w czołowej czwórce zarówno ostatnich Igrzysk Olimpijskich, jak i Mistrzostw Świata oraz wywalczyła srebrne medale dwóch poprzednich edycji EuroVolley. Nic z tej klasy nie straciła, więc ponownie powinna bić się o najwyższe cele.
Transmisja na żywo w Internecie: Holandia vs Rumunia

Betfan kod promocyjny

Włochy vs Portugalia

O tej samej porze, co pojedynek Holenderek z Rumunkami rozpocznie się również potyczka Italii z Portugalią. To chyba spotkanie, w którym różnica poziomów powinna być największa. Włoszki to wicemistrzynie świata a Portugalki zagrają w Mistrzostwach Europy tak naprawdę tylko dzięki zmianie formuły i poszerzeniu liczby uczestników. Na starych zasadach nie miałyby na to praktycznie żadnych szans. Szykuje się niezły pogrom.
Transmisja na żywo w Internecie: Włochy vs Portugalia

Raz jeszcze przypominamy, że do poniższych typów warto podchodzić z dystansem, bo EuroVolley 2019 dopiero startuje i dopiero pierwsze spotkania pokażą nam jak zespoły trafiły z formą.

MeczTypKursBuk
Szwajcaria – Niemcy2 (-20,5)1.50Fortuna
Holandia – Rumunia1 (-16,5)1.47Fortuna
Włochy – Portugalia1 (-23,5)1.52Fortuna

Prognozy: 8/10, 7/10, 9/10.


BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565.

0 / 5. Ocen: 0

Jan Nowicki
Jan Nowicki
Kim jest tajemniczy Ekspert siatkówki? Dla wielu zostanie to tajemnicą ale dociekliwi i wtajemniczeni wiedzą, że najlepszy typer siatkówki pochodzi z forum bukmacherskiego BetOnline, gdzie narodziły się i wychowały sławy typerskich salonów.