EuroVolley 2019 (Dzień II): Polska kontra Portugalia (Typy i analiza)

Podczas drugiego dnia turnieju EuroVolley 2019 siatkarek czeka nas osiem spotkań. W pierwszej fazie turnieju, gdzie dysproporcje pomiędzy ekipami są bardzo duże, trudno o wiele interesujących typów. Niemniej dziś pod lupę wzięliśmy starcie Polski z Portugalią i udało nam się znaleźć dwie takie propozycje.

EuroVolley 2019 (Dzień II): Polska kontra Portugalia (Fot.: CEV)

Polska vs Portugalia

Bez wątpienia Portugalki są najsłabszymi z rywalek Biało-Czerwonych, z jakimi podopiecznym Jacka Nawrockiego przyjdzie się zmierzyć podczas turnieju finałowego Mistrzostw Europy w piłce siatkowej kobiet, który w piątek rozpoczął się w aż czterech krajach. Udział w tej imprezie rywalki naszych siatkarek zawdzięczają tylko i wyłącznie rozszerzeniu formuły aż do 24 drużyn narodowych. W starej formule nie miałyby żadnych szans na występ w elitarnym gronie.

Pokazał to dobitnie wczorajszy mecz z Włoszkami, w którym portugalski zespół sam zdobył zaledwie 23 z 42 swoich punktów. Pozostałe podarowały przeciętnie dysponowane tego dnia Włoszki, które myliły się na potęgę w polu zagrywki i ataku. W kontekście obu proponowanych typów, warto również podkreślić, że sama Portugalia popełniła 15 błędów własnych.

Polki z kolei potwierdziły w starciu ze Słowenią, które inaugurowały zmagania naszej reprezentacji w EuroVolley 2019, że są w dyspozycji, która pozwoliła pokazać im się z jak najlepszej strony w Siatkarskiej Lidze Narodów i późniejszych kwalifikacyjnym turnieju interkontynentalnym do Igrzysk Olimpijskich Tokio 2020. Piszą krótko, spodziewamy się dziś solidnego pogromu, bez względu na to, jakim składem wyjdziemy i jak bardzo rotował będzie Jacek Nawrocki. Tego właśnie dotyczy pierwszy z typów.

Betfan kod promocyjny

Turniej jest długi, więc spodziewamy się również zmian. Z tego też powodu typujemy, że Malwina Smarzek-Godek, nasza podstawowa atakująca i liderka zespołu, nie zdobędzie dzisiaj niż 25 oczek. Wczoraj ta sztuka jej się udała, ale tylko z tego powodu, że Słowenki postawiły nam się w drugiej i trzeciej partii, więc musiała nas ratować. Dziś rywal znacznie słabszy, więc „Mali” powinna być oszczędzana, jeśli w ogóle pojawi się na parkiecie.

Jej zmienniczka, Katarzyna Zaroślińska-Król pokazała się ze świetnej strony w sparingach, więc to pewnie ona z Magdaleną Stysiak wezmą dziś na swoje barki ciężar zdobywania punktów w ataku, a Smarzek nawet jak zacznie mecz to zapewne szybko wyląduje w kwadracie.

MeczTypKursBuk
Polska – Portugalia1 (-22,5)1.54Fortuna
Punkty: M.Smarzek24,5-1.80forBET

Transmisja na żywo w Internecie: Polska vs Portugalia
Prognozy:
8/10, 7/10.


BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565.

0 / 5. Ocen: 0

Jan Nowicki
Jan Nowicki
Kim jest tajemniczy Ekspert siatkówki? Dla wielu zostanie to tajemnicą ale dociekliwi i wtajemniczeni wiedzą, że najlepszy typer siatkówki pochodzi z forum bukmacherskiego BetOnline, gdzie narodziły się i wychowały sławy typerskich salonów.