EuroVolley 2019 (Dzień III): Grają Włoszki i Rosjanki (Typy i analizy)

Reprezentacje Włoch i Rosji w sobotę odpoczywały, ale już w niedzielę wracają do rywalizacji w EuroVolley 2019. Spotkania obu tych drużyn wzięliśmy dziś pod lupę, bo przy niedzieli odpoczywa z kolei nasza drużyna narodowa.

EuroVolley 2019 (Dzień III): Grają Włoszki i Rosjanki (Fot.: CEV)

Rosja vs Szwajcaria

Bez cienia wątpliwości możemy napisać, że to kolejne starcie jednego z faworytów EuroVolley 2019 z autsajderem, który zapewne nie znalazłby się w turnieju finałowy CEV Mistrzostw Europy, gdyby nie rozszerzenie formuły turnieju i gra aż 24 ekip. Rosjanki mają już za sobą zwycięstwo 3: nad Białorusią. Szwajcaria zanotowała natomiast dwie porażki w stosunku 0:3. Najpierw w piątek z Niemkami, a w sobotę również ze Słowacją. W obu przypadkach spora była też różnica w małych punktach i wynosiła blisko dwadzieścia oczek. Dziś ta granica powinna w końcu paść, bo Sborna regularnie ogrywała w przeszłości, tak jak inne czołowe ekipy Starego Kontynentu, Helwetki różnicą 20+.

Transmisja na żywo w Internecie: Rosja vs Szwajcaria

Darmowy zakład w Fortunie!
Darmowy zakład w Fortunie!

Włochy vs Ukraina

W drugiej opisywanej potyczce mamy analogiczną sytuację. Włoszki to aktualne wicemistrzynie świata, które powinny zmieść z parkietu Ukrainki, która na papierze może i mają solidny skład, ale konfrontacja z Belgią pokazała, że kilka indywidualności nie czyni jeszcze drużyny. Wynik 0:3 i różnicą aż 24 małych oczek mówi sam za siebie. Oczywiście Azzurre jeszcze nie są w swojej topowej formie, ale i tak powinny sobie spokojnie poradzić. Tak jak to miało miejsce bodajże trzy lata temu, kiedy Włoszki nie grały jeszcze na tak wysokim poziomie jak obecnie, a zwyciężały różnicą 15 i 22 małych punktów.
Transmisja na żywo w Internecie: Włochy vs Ukraina

MeczTypKursBuk
Rosja vs Szwajcaria1 (-22,5)1.55Milenium
Włochy – Ukraina1 (-17,5)1.44Fortuna

Prognozy: 78/10, 8/10.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. Milenium zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599.

0 / 5. Ocen: 0

Jan Nowicki
Jan Nowicki
Kim jest tajemniczy Ekspert siatkówki? Dla wielu zostanie to tajemnicą ale dociekliwi i wtajemniczeni wiedzą, że najlepszy typer siatkówki pochodzi z forum bukmacherskiego BetOnline, gdzie narodziły się i wychowały sławy typerskich salonów.