EuroVolley 2019 (Dzień IV): Holenderki i Rosjanki przed szansą na kolejne zwycięstwa (Typy i analizy)

Poniedziałek 26 sierpnia to czwarty dzień rywalizacji w turnieju finałowym CEV Mistrzostw Europy w piłce siatkowej kobiet, które rozgrywane są od piątku w czterech krajach Starego Kontynentu. Dziś pod lupę wzięliśmy konfrontacje z udziałem Holenderek i Rosjanek, czyli faworytek do medali.

EuroVolley 2019 (Dzień IV): Holenderki i Rosjanki przed szansą na kolejne zwycięstwa (Fot.:FIVB)

Rosja vs Niemcy

Rosjanki i Niemki, które swoje mecze w pierwszej fazie turnieju rozgrywają na Słowacji, mają na swoim koncie komplet zwycięstwa. Sborna ograła bez straty seta Białorusinki i Szwajcarki, a reprezentacja naszego zachodniego sąsiada Szwajcarki do zera i Hiszpanki w czterech partiach. Lepsze wrażenie w tych dwóch pierwszych spotkaniach wywarły na nas Gonczarowa i spółka, więc nie spodziewamy się dziś niespodzianki, jaką byłaby z pewnością porażka dziewczyn ze wschodu. O tym jak niewygodnym rywalem dla Niemek są Rosjanki najlepiej świadczy historia bezpośrednich pojedynków w ostatniej dekadzie. Rosja wygrała aż 11 z 12 takich pojedynków. Niemcy co prawda zwyciężyły w jednym z tegorocznych starć, w Siatkarskiej Lidze Narodów, ale ich dzisiejsze rywalki grały wówczas w mocno rezerwowym zestawieniu.
Transmisja na żywo w Internecie: Rosja vs Niemcy

Darmowy zakład w Fortunie!
Darmowy zakład w Fortunie!

Holandia vs Chorwacja

Oranje znalazły się w najlepszej czwórce zarówno ostatnich Igrzysk Olimpijskich, jak i Mistrzostw Świata oraz wywalczyły srebrne medale dwóch ostatnich Mistrzostw Europy. Trudno więc nie zaliczyć ich do grona największych faworytów EuroVolley 2019. Zwłaszcza, że imprezę zaczęły od dwóch pewnych wygranych. Bez straty seta pokonały Rumunki i Azerki, które z kolei pokonały 3:2 Chorwację. Reprezentacja bałkańskiego kraju, pomimo niezłego potencjału zawodniczego, od lat jest tylko zlepkiem indywidualności. Nie inaczej wygląda to obecnie, więc trudno wróżyć im dzisiaj sukces w konfrontacji z Holenderkami, które wygrały wszystkie cztery bezpośrednie starcia rozgrywane od 2015 roku, tracąc w nich zaledwie jednego seta. Spodziewam się szybkiego meczu zakończonego wygraną faworytek w stosunku 3:0 i różnicą wielu małych punktów.
Transmisja na żywo w Internecie: Holandia vs Chorwacja

MeczTypKursBuk
Rosja – Niemcy11.32Fortuna
Holandia – Chorwacja1 (-15,5)1.65Milenium
BukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
efortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Prognozy: 9/10, 6/10.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. Milenium zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599.

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

Ekspert siatkówki
Kim jest tajemniczy Ekspert siatkówki? Dla wielu zostanie to tajemnicą ale dociekliwi i wtajemniczeni wiedzą, że najlepszy typer siatkówki pochodzi z forum bukmacherskiego BetOnline, gdzie narodziły się i wychowały sławy typerskich salonów.

Siatkarskie Typy

betfan cashback