EuroVolley 2019 (Dzień V): Polki odpoczywają, ale grają m.in. Belgijki z Portugalkami (Typ i analiza)

Faza grupowa CEV Mistrzostw Europy w piłce siatkowej kobiet pomału dobiega końca. Na tym etapie zmagań pozostały nam już tylko trzy dni meczowe. Dziś pod lupę wzięliśmy pojedynek Belgii z Portugalią.

EuroVolley 2019 (Dzień V): Polki odpoczywają, ale grają m.in. Belgijki z Portugalkami (Fot.: CEV)

Belgia vs Portugalia

Analiza nie będzie szczególnie długa, bo nasz dzisiejszy typ jest oczywistą oczywistością. Mowa oczywiście o zakładzie na Belgijki z handicapem punktowym. O innych nie ma specjalnie mowy ze względu na bardzo niskie kursy.

Belgijki to ekipa, która bez straty seta pokonała Słowenki i Ukrainki oraz w takim samym stosunku przegrała z Włoszkami. To właśnie z tą ekipą najprawdopodobniej Biało-Czerwone stoczą bój o drugą pozycję w grupie „B”.

Portugalki z kolei przegrały dotychczas wszystkie spotkania w stosunku 0:3. Mowa o potyczkach z Włochami, Polską i Słowenią. Najwięcej, bo 21 i 20 oczek, udało im się zdobyć przeciwko Słowenkom. Z dwoma pierwszymi ekipami do granicy 20 oczek nawet się nie zbliżyły.

Darmowy zakład w Fortunie!
Darmowy zakład w Fortunie!

Sądzimy, że również dzisiaj będą miały z tym problem, bo Belgijki zdeklasowały zespoły Słowenii i Ukrainy, które są o dwie półki wyżej w europejskiej hierarchii. Rozbiły je kolejno różnicą aż 21 i 24 małych punktów.

Z kolei Portugalia, która dzięki rozszerzeniu turnieju finałowego CEV EuroVolley debiutuje na tej imprezie, dostawała za każdym razem straszne lanie. Z Słowenią było to „tylko” -25 oczek. Z Polkami i Włoszkami kolejno 34 i 33 małych punktów.

Typujemy, że dziś faworyt również rozbije siatkarki z Półwyspu Iberyjskiego różnicą więcej niż 25 małych punktów.

MeczTypKursBuk
Belgia – Portugalia 1 (-23,5)1.42Fortuna

Prognozy: 8/10.
Transmisja na żywo w Internecie: Belgia vs Portugalia


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018.

0 / 5. Ocen: 0

Jan Nowicki
Jan Nowicki
Kim jest tajemniczy Ekspert siatkówki? Dla wielu zostanie to tajemnicą ale dociekliwi i wtajemniczeni wiedzą, że najlepszy typer siatkówki pochodzi z forum bukmacherskiego BetOnline, gdzie narodziły się i wychowały sławy typerskich salonów.