EuroVolley 2019 (Dzień VII): Polska vs Włochy na zakończenie fazy grupowej! (Typ i analiza)

Czwartek 29 lipca to ostatni dzień zmagań w fazie grupowej turnieju finałowego Mistrzostw Europy w piłce siatkowej kobiet. Jako ostatnie na parkiet wyjdą dziś reprezentacje Polski i Włoch, które rywalizują w grupie „B”.

EuroVolley 2019 (Dzień VII): Polska vs Włochy na zakończenie fazy grupowej! (Fot.: CEV)

Polska vs Włochy

Konfrontacja Włoszek z Polkami będzie ostatnim starciem w ramach fazy grupowej EuroVolley 2019 w ogóle. Jaka jest stawka tego pojedynku? Na szczęście nie jest to mecz o „pietruchę”, a o pierwsze miejsce w grupie.

W zdecydowanie lepszej sytuacji przed bezpośrednim starciem jest reprezentacja Italii, która wygrała wszystkie cztery mecze w stosunku 3:0 i do zapewnienia pierwszego placu potrzebuje jednego punktu, czyli dwóch wygranych setów.

Cashback na start

Biało-Czerwone potrzebują z kolei zwycięstwa za komplet oczek, czyli w stosunku 3:0 lub 3:1. Patrząc na to, co obie ekipy pokazują podczas łódzkich zmagań, wydaje się to bardzo mało realnym scenariuszem.

Przypominamy, że podopieczne Jacka Nawrockiego przegrały wczoraj z Belgią, która została przez Włoszki zmieciona z parkietu. Przegrały w sposób niezrozumiały, trwoniąc trzy piłki setowe w drugiej partii i w tie-breaku.

Nie zamierzamy tutaj szukać kwadratowych jaj, naszym zdaniem Azzurre zwyciężą za trzy punkty i taki właśnie typ proponujemy.

MeczTypKursBuk
Polska – Włochy2 (-1,5)1.45STS

Transmisja na żywo w Internecie: Polska vs Włochy
Prognozy:
7/10.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12.

0 / 5. Ocen: 0

Jan Nowicki
Jan Nowicki
Kim jest tajemniczy Ekspert siatkówki? Dla wielu zostanie to tajemnicą ale dociekliwi i wtajemniczeni wiedzą, że najlepszy typer siatkówki pochodzi z forum bukmacherskiego BetOnline, gdzie narodziły się i wychowały sławy typerskich salonów.