EuroVolley 2019 [M]: Czas na drugi półfinał – Francja kontra Serbia! (Typ i analiza)

W piątek 27 września rozegrane zostanie drugie spotkanie 1/2 finału Mistrzostw Europy w piłce siatkowej mężczyzn. O wielki finał, w którym kosztem Polaków wystąpią Słoweńcy, powalczą dziś w Paryżu Francuzi i Serbowie.

EuroVolley 2019 [M]: Czas na drugi półfinał – Francja kontra Serbia! (Fot.: CEV)

Francja vs Serbia

„Trójkolorowi’ idą przez turniej, którego są gospodarzem, jak burza. Do tej pory stracili zaledwie jednego seta, którego jeszcze w fazie grupowej urwali im Włosi, których podopieczni Laurenta Tillie rozbili w ćwierćfinale.

Wygląda na to, że nikt nie będzie w stanie ich zatrzymać. Zwłaszcza, że Biało-Czerwoni nie sprostali w czwartek Słowenii i to ona zagra w finale. W jak dobrej dyspozycji jest francuska reprezentacja było widać podczas meczu 1/4 finału przeciwko Italii, którą rozbili różnicą aż 22 małych punktów! Na tym poziomie to się praktycznie nie zdarza.

Ogromne znaczenie ma tu oczywiście atut własnego boiska i związany z nim brak podróży po całym Starym Kontynencie, czego nie byli w stanie uniknąć Serbowie, którzy swoje wszystkie dotychczasowe mecze rozgrywali w Belgii (w Brukseli i Antwerpii).

Serbowie będą więc musieli zmierzyć się nie tylko ze znakomicie dysponowanym rywalem, ale też z presją dopingu miejscowych fanów. Niby nic wielkiego dla profesjonalnych zawodników, ale w połączeniu z ich nie najlepszą dyspozycją, mogą być to detale, które przesądzą o porażce w półfinale.

Cashback na start

Na taki właśnie scenariusz stawiamy, bo Plavi zaprezentowali się katastrofalnie przeciwko Ukrainie (3:2 po wielkich męczarniach), a i w grupie pomimo straty zaledwie jednego seta nie pokazywali tego, co potrafili jeszcze kilka lat temu. Warto również zwrócić uwagę na bilans bezpośrednich konfrontacji w ostatnich latach. Z ostatnich ośmiu aż siedem padło łupem Francuzów.

Nie bardzo widzimy szanse siatkarzy z Bałkanów i właśnie z tego powodu po najmniejszej linii oporu gramy na triumf „Trójkolorowych”. Dość ciekawie wyglądają też zakłady na zawodników, które podrzucamy pod rozwagę.

MeczTypKursBuk
Francja – Serbia11,30BetClic
N’Gapeth – Atansaijević21,50Milenium
Lisinac – U/O7,5+1,95BetFan

Prognozy: 9/10, 7/10, 6/10.
Transmisja na żywo w Internecie: Francja vs Serbia
Aktualne promocje bukmacherskie: „Raz, dwa, trzy” eTOTO
(kod promocyjny: „BETONLINE„).


BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. eToto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Milenium zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599. BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017.

0 / 5. Ocen: 0

Jan Nowicki
Jan Nowicki
Kim jest tajemniczy Ekspert siatkówki? Dla wielu zostanie to tajemnicą ale dociekliwi i wtajemniczeni wiedzą, że najlepszy typer siatkówki pochodzi z forum bukmacherskiego BetOnline, gdzie narodziły się i wychowały sławy typerskich salonów.