EuroVolley 2019 [M]: Polacy z brązem, czas na wielki finał! (Typ i analiza)

W sobotni wieczór Polscy siatkarze pokonali 3:0 reprezentację Francji, dzięki czemu zdobyli brązowe medale Mistrzostw Europy w piłce siatkowej mężczyzn. Z kolei w niedzielę w Paryżu rozegrany zostanie wielki finał EuroVolley 2019, w którym dość niespodziewanie dojdzie do pojedynków Serbów ze Słoweńcami.

EuroVolley 2019 [M]: Polacy z brązem, czas na wielki finał! (Fot.: CEV)

Serbia vs Słowenia

Nie Polacy, Rosjanie, Francuzi czy Włosi, a Serbowie ze Słoweńcami zagrają w wielkim finale europejskiego czempionatu, czego jeszcze tydzień temu nikt się nie spodziewał. Piękno sportu.

W niedzielę Serbowie powalczą o trzeci triumf w Mistrzostwa Europy, dla Słowenii to szansa na zdobycie pierwszego tytułu. Kto ma większe szanse? Naszym zdaniem tym razem bukmacherzy mają rację, my również więcej szans dajemy Plavim.

Przede wszystkim ze względu na większe doświadczenie i ogranie w meczach o taką stawką, które zdobywali przez lata gry na arenie międzynarodowej. Drugim argumentem za takim zakończeniem finału jest zdecydowanie lepszy atakujący po stronie Serbów.

Gasparini to nie ten rozmiar kapelusza, co Atanasijević. Środek też chyba dla Serbów. Zresztą indywidualnie mają lepszego gracza praktycznie na każdej pozycji. Czasem minimalnie lepszego, czasem wyraźnie, jak właśnie na ataku.

Freebet od bukmachera STS, Kod: BETONLINE
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Trzeci argument za Serbami jest taki, że potrafili ograć Francuzów na ich terenie. Słowenia do tej pory perfekcyjnie wykorzystywała atut własnego boiska. Czy będzie tak skuteczna i efektywna również poza własnymi murami? Nie mamy takiego wrażenia.

Oczywiście w wielkim finale spotkają się zespoły o zbliżonym potencjale, więc wszystko się może zdarzyć, ale naszym zdaniem zdecydowanie więcej przemawia za triumfem Serbów niż Słoweńców.

MeczTypKursBuk
Serbia – Słowenia11,55STS
Cebulj – U/O12,5+1,80forBET

Prognoza: 6/10.
Transmisja na żywo w Internecie: Serbia vs Słowenia
Aktualne promocje bukmacherskie: „Raz, dwa, trzy” eTOTO
(kod promocyjny: „BETONLINE„).


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. eToto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016.

0 / 5. Ocen: 0

Jan Nowicki
Jan Nowicki
Kim jest tajemniczy Ekspert siatkówki? Dla wielu zostanie to tajemnicą ale dociekliwi i wtajemniczeni wiedzą, że najlepszy typer siatkówki pochodzi z forum bukmacherskiego BetOnline, gdzie narodziły się i wychowały sławy typerskich salonów.