EuroVolley 2019 [M]: Polska kontra Czechy! (Typ i analiza)

W swoim trzecim meczu podczas Mistrzostw Europy w piłce siatkowej mężczyzn reprezentacja Polski zmierzy się z Czechami. Po dwóch seriach gier podopieczni Vitala Heynena mają na swoim koncie komplet punktów i są na najlepszej drodze do wygrania grupy.

EuroVolley 2019 [M]: Polska kontra Czechy! (Fot.:CEV)

Polska vs Czechy

Biało-Czerwoni czują się w Holandii jak w domu. Na trybunach dominują nasi kibice, którzy stanowili większość nawet przy okazji konfrontacji z gospodarzami grupy, Holendrami. Śmiało można więc mówić o atucie własnego boiska, pomimo tego, że nie gramy w polskich halach.

Po wygranych 3:1 z Estonią i 3:0 z Holandią, w poniedziałek podopiecznych Vitala Heynena czeka pojedynek z Czechami, którzy po zaciętej walce pokonali Estończyków, koniec końców nie oddając im nawet jednego seta. Wcześniej ulegli wyraźnie Ukraińcom (1:3).

Prym w ekipie naszych południowych sąsiadów wiodą świetnie znany z parkietów PlusLigi atakujący Jan Hadrava oraz występujący we włoskiej Serie A1 Donovan Dzavornok. To na nich musimy dziś przede wszystkim uważać.

Betfan kod promocyjny

Belgijski selekcjoner przyzwyczaił nas do licznych rotacji w składzie, więc nie jesteśmy w stanie przewidzieć zestawienia, jakie pośle dziś do boju, ale patrząc na kalendarz, ligicznym rozwiązaniem byłoby wystawienie mocnego składu, a jutro przeciwko słabszej Czarnogórze większej liczby dublerów.

Jeśli faktycznie tak będzie to Czechów powinniśmy ograć za komplet punktów i wysoko w małych oczkach. Najzwyczajniej w świecie jesteśmy bowiem ekipą lepiej poukładaną i mamy w swoich szeregach zawodników z wyższej półki.

Kursy oczywiście wyżyłowane na maksa i ciężko coś sensownego znaleźć, ale wydaje nam się, że mamy przynajmniej jedną, ciekawą propozycję na poniedziałkowe spotkanie, którego początek zaplanowano na godzinę 20:00.

MeczTypKursBuk
Polska – Czechy1 (-13,5)1,55BetFan

Prognoza: 6/10.
Transmisja na żywo w Internecie: Polska vs Czechy
Aktualne Promocje bukmacherskie: „Raz, dwa, trzy” w eTOTO (kod promocyjny: „BETONLINE„) oraz Siatkarski CashBack w Betclic.

Kod na cashback w BetClic

BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. eToto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17.

0 / 5. Ocen: 0

Jan Nowicki
Jan Nowicki
Kim jest tajemniczy Ekspert siatkówki? Dla wielu zostanie to tajemnicą ale dociekliwi i wtajemniczeni wiedzą, że najlepszy typer siatkówki pochodzi z forum bukmacherskiego BetOnline, gdzie narodziły się i wychowały sławy typerskich salonów.