EuroVolley 2019 [M]: Środa na ME bez Polaków, ale z wielkimi hitami!

W środę Biało-Czerwoni odpoczywają po czterech zwycięstwach za komplet punktów przed czwartkowym meczem z Ukrainą, ale kibice siatkówki nie powinni narzekać na nudę. Czekają nas bowiem konfrontacje m.in. Francji z Włochami, Słowenii z Rosją oraz Belgii z Serbią. Będzie się działo!

EuroVolley 2019 [M]: Środa na ME bez Polaków, ale z wielkimi hitami! (Fot. CEV)

Francja vs Włochy

Konfrontacja „Trójkolorowych” i Azzurrich zakończy siódmy dzień zmagań w Mistrzostwach Europy w piłce siatkowej mężczyzn. To będzie prawdziwa wisienka na torcie, starcie dwóch niepokonanych ekip o pierwsze miejsce w grupie.

Obie ekipy mają na koncie komplet czterech zwycięstw, ale z lepszej strony pokazali się współgospodarze imprezy, Francuzi. Podopieczni Kevina Tillie nie przegrali nawet jednego seta w konfrontacjach z Rumunią, Grecją, Portugalią i Bułgarią.

Włosi również nie stracili nawet jednego punktu, ale pojedyncze partie przegrywali. Dosłownie po jednej podczas rywalizacji z Grecją, Bułgarią i Rumunią. Generalnie ich gra bardziej faluje, przez co mogą mieć problemy w konfrontacjach z ekipami ze swojej półki.

W tym sezonie „Trójkolorowi” pokonali Włochów 3:1 w Siatkarskiej Lidze Narodów. Dziś ten rezultat wydaje nam się również tym najbardziej prawdopodobnym scenariuszem. Zwłaszcza, że N’Gapeth i spółka zagrają u siebie.
Transmisja na żywo w Internecie: Francja vs Włochy

Kod na cashback w BetClic

Belgia vs Serbia

Również konfrontacja Serbów z Belgami, którzy są kolejnym ze współgospodarzy EuroVolley 2019, przesądzi o tym, która z tych dwóch ekip zajmie pierwszą pozycję w grupie.

Dla „Czerwonych Diabłów” będzie to już piąty mecz podczas ME 2019, a dla Plavich czwarty. Wszystkie zostały wygrane, ale belgijska drużyna narodowa straciła punkt w pojedynku z Niemcami (2:3).

Serbowie takich problemów z naszymi sąsiadami nie mieli, ogrywając ich bez straty seta. W takim samym stosunku ograli też Słowaków. Jedyną partię zgubili w poniedziałek przeciwko Hiszpanom, ale to był wypadek przy pracy.

Po zmianie selekcjonera Serbowie znowu grają tak, jak nas do tego przez lata przyzwyczaili. Wydaje się, że powinni ograć Belgów, choć niekoniecznie będzie to tzw. bułka z masłem.

Dwa lata temu sztuka ta udała się dopiero po tie-breaku, a tamten mecz zdecydował o brązie EuroVolley 2017 dla Serbów.
Transmisja na żywo w Internecie: Belgia vs Serbia


Betfan kod promocyjny

Jeszcze wczoraj równie pasjonująco zapowiadała się konfrontacja Słowenii z Rosją, ale współgospodarz EuroVolley 2019 sensacyjnie przegrał 1:3 z Macedonią Północną, przez co praktycznie stracił szanse na wygranie grupy i sprawił, że kursy na Rosjan są tak niskie, że ciężko znaleźć sensowny typ. Niemniej na parkiecie powinno być ciekawie. Przynajmniej momentami.

MeczTypKursBuk
Francja – Włochy3,5+1,45BetClic
Belgia – Serbia21,40STS

Prognozy: 7/10.
Aktualne Promocje bukmacherskie: „Raz, dwa, trzy” w eTOTO (kod promocyjny: „BETONLINE„) oraz Siatkarski CashBack w Betclic.


BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. eToto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12.

0 / 5. Ocen: 0

Jan Nowicki
Jan Nowicki
Kim jest tajemniczy Ekspert siatkówki? Dla wielu zostanie to tajemnicą ale dociekliwi i wtajemniczeni wiedzą, że najlepszy typer siatkówki pochodzi z forum bukmacherskiego BetOnline, gdzie narodziły się i wychowały sławy typerskich salonów.