EuroVolley 2021: Jacek Nawrocki ogłosił kadrę! (Lista powołanych)

Już za niespełna tydzień, w środę 18 sierpnia, rozpocznie się turniej finałowy siatkarskich Mistrzostw Europy 2021 kobiet. W czwartek poznaliśmy nazwiska zawodniczek, które będą reprezentować Polskę na tej imprezie. Tym razem selekcjoner Jacek Nawrocki nieco zaskoczył!

EuroVolley 2021: Jacek Nawrocki ogłosił kadrę! (Lista powołanych) [Fot.: FIVB]

Reprezentacja Polski siatkarek na EuroVolley 2021 (18 sierpnia – 4 września)

Polki do zmagań w europejskim czempionacie przystąpią bez Joanny Wołosz, która już jakiś czas temu poinformowała, że robi sobie przerwę od kadry. Ponadto zabraknie środkowych Agnieszki Kąkolewskiej i Anny Stencel, które w kadrze zastąpi Marta Pol. Do reprezentacji po dłuższej przerwie wraca przyjmująca Martyna Grajber, która ma wspomóc zespół przede wszystkim w defensywnych elementach naszej gry.

Kadra siatkarek na mistrzostwa Europy
Rozgrywające: Katarzyna Wenerska (Developres SkyRes Rzeszów), Julia Nowicka (Allianz MTV Stuttgart).
Przyjmujące: Martyna Czyrniańska (Grupa Azoty Chemik Police), Monika Fedusio, Zuzanna Górecka (Grot Budowlani Łódź), Martyna Grajber (ŁKS Commercecon Łódź), Martyna Łukasik (Grupa Azoty Chemik Police).
Środkowe: Klaudia Alagierska (ŁKS Commercecon Łódź), Zuzanna Efimienko-Młotkowska (E.Leclerc Moya Radomka Radom), Marta Pol (Grupa Azoty Chemik Police).
Atakujące: Malwina Smarzek-Godek (Lokomotiw Kaliningrad), Magdalena Stysiak (Saguella Monza).
Libero: Maria Stenzel (Grupa Azoty Chemik Police), Monika Jagła (Joker Świecie).

Przypominamy, że Biało-czerwone, które dwa lata temu awansowały do najlepszej czwórki, w fazie grupowej rywalizować będą w bułgarskim Płowdiwie, gdzie już w czwartek 19 sierpnia zmierzą się z reprezentacją Niemiec, a następnie z Grecją (20.08), Czechami (21.08), Hiszpanią (23.08) i Bułgarią (25.08). Do 1/8 finału awansują po cztery najlepsze reprezentacje z czterech grup. Mecze 1/8 i ćwierćfinały odbędą się w Belgradzie i Płowdiwie, a spotkania o medale w stolicy Serbii. W sumie impreza zorganizowana zostanie w czterech krajach, poza już wspomnianymi również w Chorwacji i Rumunii.

BukmacherOferta bonusówKod promocyjny
STS.pl100 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE
Superbet.pl3754 PLN w bonusachKod: BETONLINE
eFortuna.pl830 PLN w bonusachKod: BETONLINE
Betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

5 / 5. Ocen: 1

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 140 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.Betclic.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Ekspert siatkówki
Ekspert siatkówki
Kim jest tajemniczy Ekspert siatkówki? Dla wielu zostanie to tajemnicą ale dociekliwi i wtajemniczeni wiedzą, że najlepszy typer siatkówki pochodzi z forum bukmacherskiego BetOnline, gdzie narodziły się i wychowały sławy typerskich salonów.

Siatkarskie Typy

betfan cashback