EuroVolley: Bonusy dla graczy za obstawienie meczy od STS

Legalny bukmacher STS online oferuje graczom specjalną ofertę promocyjną na obstawienie meczy z EuroVolleyu mężczyzn. Na konto każdego z graczy może trafić nawet 100 PLN.

STS bonusy dla graczy za obstawienie meczy z EuroVolleyu

STS bonusy dla graczy za obstawienie meczy z EuroVolleyu

Niewątpliwie po dosyć przeciętnym występie Biało – Czerwonych na Igrzyskach Olimpijskich liczymy teraz zna dużo więcej. A na pewno stać jest Polaków na medal podczas EuroVolleyu.

W związku z tym każdy z graczy może skorzystać z limitowanej oferty promocyjnej „Obstawiaj siatkarskie EURO i otrzymaj 100 PLN bonusu”, a jest ona aktywna do godziny 23:59. Gracz, który chce wziąć udział w tej ofercie koniecznie musi do niej się zapisać na stronie www.STS.pl

Bonus do 100 PLN za obstawienie meczy

BukmacherOferta bonusówKod promocyjny
STS.pl100 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
eFortuna.pl2720 PLN w bonusachKod: BETONLINE
Betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Zadaniem typerów w ramach wspomnianej oferty promocyjnej jest zawarcie kuponu SOLO i AKO, na którym to musi znajdować się minimum jeden typ związany z Mistrzostwami Europy 2021 w siatkówce. Należy mieć na uwadze, że kurs zdarzenia musi wynosić minimum 1.50, zaś kuponu nie może być mniejszy niż 1.85.

Darmowy zakład w Fortunie!
Darmowy zakład w Fortunie!

Gracze, których kupon okazał się wygrany to super. Bowiem oprócz wygranej gotówki otrzymają oni extra 20% stawki. Maksymalnie przez całą promocję typer może otrzymać nawet 100 PLN.

Nowy kod promocyjny w STS:

Polski bukmacher STS online oferuje każdemu graczowi specjalną ofertę promocyjną na sam start, w której to można liczyć na:

  • darmowe 29 PLN bez wpłaty własnej
  • premię równowartości dokonanie depozytu, aż do 1200 PLN

Wyżej wymienione bonusy będą aktywne graczom w momencie jedynie wpisania kodu promocyjnego –> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. Zaznaczyć jest warto, iż jest to jedyna możliwość, aby to wykonać.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

5 / 5. Ocen: 1

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 140 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.Betclic.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Meczyki
Meczyki
Darmowe meczyki na żywo z siatkówki. Wszystkie transmisje online możesz obejrzeć bezpłatnie, legalnie na stronach bukmacherów Fortuna i Forbet. Stream na żywo z meczów siatkarskich za darmo, wystarczy konto u bukmachera i już można oglądać meczyki.

Siatkarskie Typy

betfan cashback