Extra bonus 50% za depozyt do 500 PLN od Forbet

W dniu 29 maja bukmacher Forbet oferuje dla swoich klientów extra bonus w wysokości 50% od depozytu. Maksymalnie można otrzymać nawet 500 PLN.


Darmowy bonus za wpłatę do 500 PLN!

Darmowy bonus za wpłatę do 500 PLN!

Oferta skierowana jest do wszystkich graczy, którzy posiadają zweryfikowane konto u bukmachera Forbet.

Ta akcja promocyjna aktywna jest jednie w środę 29 maja w godzinach 00:00 – 23:59!

Bukmacher przyznaje bonus w wysokości 50% do każdej pierwszej wpłąty wykonanej w dniu 29 maja. Maksymalna kwotą kwotę jaką można otrzymać to 500 PLN. Taka wartość trafi do graczy, którzy dokonają depozytu za minimum 1000 PLN.

Otrzymane środki bonusowe przez ich skorzystaniem trzeba odblokować poprzez zawarcie kuponu, którego stawka będzie równowartości wpłaconej gotówki. Natomiast kurs łączny nie może być mniejszy niż 2.00.

Freebet od bukmachera STS, Kod: BETONLINE
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Trzeba jednak pamiętać, że w odblokowaniu bonusu nie biorą udziału kupony systemowe oraz mające zdarzenia z oferty bukmachera na sporty wirtualne II.

Bukmacher Forbet odblokuje środki w momencie rozliczenia kuponu przez operatora.

Bonus zostanie przyznany automatycznie i dotyczy jedynie pierwszej wpłaty dokonanej w dniu 29 maja!

Środki bonusowe będzie można wypłacić pod warunkiem zawarcia kuponu którego stawka będzie równowartości depozytu, czyli gracz wpłacić 400 PLN, to musi zawrzeć kupon za stawkę 400 PLN, który poza tym będzie spełniał następujące warunki:

  • kupon pojedynczy: kurs zdarzenia nie może być mniejsze niż 2.00
  • kupon AKO: kurs minimum jednego zdarzenia nie może być mniejszy niż 2.00

Poza tym bukmacher oferuje szereg innych promocji, włącznie z „szalonym tygodniem”.


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Meczyki
Meczyki
Darmowe meczyki na żywo z siatkówki. Wszystkie transmisje online możesz obejrzeć bezpłatnie, legalnie na stronach bukmacherów Fortuna i Forbet. Stream na żywo z meczów siatkarskich za darmo, wystarczy konto u bukmachera i już można oglądać meczyki.