Finał Pucharu Polski: ZAKSA Kędzierzyn-Koźle vs Jastrzębski Węgiel (Typ i Analiza)

Już o godzinie 14:45, w niedzielę 27 stycznia, rozegrany zostanie finał rozgrywek o Puchar Polski w piłce siatkowej mężczyzn. Zmierzą się w nim ZAKSA Kędzierzyn-Koźle i Jastrzębskie Węgiel.

Finał Pucharu Polski: ZAKSA Kędzierzyn-Koźle vs Jastrzębski Węgiel
Finał Pucharu Polski: ZAKSA Kędzierzyn-Koźle vs Jastrzębski Węgiel

Sobotnie półfinały nie przyniosły sensacji, ale o jednej niespodziance można pisać. Jest nią oczywiście gładkie zwycięstwo Jastrzębskiego Węgla z ONICO Warszawa. Mecz trwał zaledwie trzy set, więc był krótszy o jedną partię od rywalizacji kędzierzynian z zawiercianami, gdzie mieliśmy zdecydowanego faworyta w drużynie ZAKSY.

Mecze 1/2 finału Pucharu Polski chyba dość dobrze pokazały w jakiej dyspozycji są obie ekipy. Wydaje się, że jastrzębianie są gotowi, żeby podjąć walkę o trofeum jak równy z równym. Zwłaszcza, że zespół Andrei Gardiniego ma problemy kadrowe.

BukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
efortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Mowa oczywiście o kontuzji belgijskiego przyjmującego Sama Deroo. Wczoraj to właśnie słabsza postawa jego zmiennika, Rafała Szymury, doprowadziła do czwartego seta. Dziś, przy lepszym przeciwniku, straty mogą być jeszcze większe.

Wczoraj napisałem, że odradzam typowanie ZAKSY jako zwycięzcy całego turnieju finałowego. Pozostając konsekwentny, dziś gram w stronę Jastrzębskiego Węgla.

MeczTypKursBukmacher
ZAKSA – JWJW (+1,5)1.94LvBET

Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

Ekspert siatkówki
Kim jest tajemniczy Ekspert siatkówki? Dla wielu zostanie to tajemnicą ale dociekliwi i wtajemniczeni wiedzą, że najlepszy typer siatkówki pochodzi z forum bukmacherskiego BetOnline, gdzie narodziły się i wychowały sławy typerskich salonów.

Siatkarskie Typy

betfan cashback