Final Six [Dzień I]: Polska kontra Brazylia na start! (Typy i analiza)

Powtórką z zeszłorocznego finału siatkarskiego mundialu, a więc potyczką Polski z Brazylią, zainaugurowana zostanie impreza w Chicago (10-15 lipca), która wyłoni najlepszy zespół FIVB Volleyball Nations League 2019.

Final Six [Dzień I]: Polska kontra Brazylia na start! (Fot.: FIVB/volleyball.world/Twitter)

Polska – Brazylia

Biało-Czerwoni i „Kanarkowi” wyjdą na parkiet o godzinie 23:30 czasu polskiego. Zdecydowanym faworytem tej konfrontacji są siatkarze z Ameryki Południowej, którzy podeszli na poważnie do Final Six Siatkarskiej Ligi Narodów 2019 i przysłali do Chicago najmocniejszy zespół. Vital Heynen zdecydował natomiast, że trzon kadry, dwunastu najlepszych zawodników, pozostanie w Zakopanem, gdzie toczą się przygotowania do arcyważnego turnieju kwalifikacyjnego do Igrzysk Olimpijskich Tokio 2020, który zostanie rozegrany na początku sierpnia. Więcej o składach wszystkich uczestników F6 przeczytasz w osobnej notce. Wobec tych faktów trudno typować inaczej niż na przekonującą wygraną Leala i spółki. Zwłaszcza, że w całej fazie interkontynentalnej przegrali zaledwie raz, a nas ograli w Katowicach 3:1, kiedy byliśmy w znacznie mocniejszym zestawieniu. Każdy inny rezultat niż wygrana podopiecznych Renana Dal Zotto będzie dla nas olbrzymią niespodzianką. Ich przewaga powinna uwidocznić się przede wszystkim w sile ognia na siatce i tempie rozegrania.

MeczTypKursBuk
Polska – Brazylia2 (-1,5)1.35STS
Polska – Brazylia2 (-9,5)1.55Fortuna

Transmisja na żywo w Internecie: Polska vs Brazylia
Prognozy: 8/10, 7/10.

Freebet od bukmachera STS, Kod: BETONLINE
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Siatkarski cashback

Mecz Polska – Brazylia zainauguruje ostatni tydzień zmagań w tegorocznej edycji „Światówki”. Jest to również ostatnia szansa na skorzystanie z promocji siatkarskiej bukmachera eTOTO.

Zakłada ona zwrot połowy stawki do 200 PLN za pierwszy przegrany w danym tygodniu zakład, który został postawiony na Siatkarską Ligę Narodów 2019.

Więcej o cashbacku 50% na siatkówkę, który został podwojony przez organizatora, możesz przeczytać także na naszych łamach.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. eToto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565.

0 / 5. Ocen: 0

Jan Nowicki
Jan Nowicki
Kim jest tajemniczy Ekspert siatkówki? Dla wielu zostanie to tajemnicą ale dociekliwi i wtajemniczeni wiedzą, że najlepszy typer siatkówki pochodzi z forum bukmacherskiego BetOnline, gdzie narodziły się i wychowały sławy typerskich salonów.